Burak Yılmaz KAP'a Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz KAP'a Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz KAP'a Bildirildi

En sevindiğim transferdir.Çok başarılı olacağını düşünüyorum.Hoşgeldin Kral!

Türkiye'nin en iyi forvetini aldık, halen şüphe ile bakan yoktur umarım.Ayrıca gördüğüm en sağma ayak içi plase vuran oyunculardan.

[video=youtube;mnOFhCn2P8A]https://www.youtube.com/watch?v=mnOFhCn2P8A[/video]

Ben şu golünü çok beğeniyorum nedense, topu alıp götürmesi sonra bitirişi. Tam bir güç gostergesi gibi bence.

bizim için çok güzel trasnfer oldu,amrabat ve hamitten sonra burak cuk oturdu diyebilirim.Alınan bu oyuncular Galatasarayı hem tanıyor hem nasıl bir mantalitede oyun oynadıklarını biliyor ve birbirlerini tanıyan bir ortama gelecekleri içinde ayrıca bir avantaj teşkil ediyor.Heryönden olumlu bir transfer oldu bu oyuncular zira uyum sorunu olabilcek en düşük seviyede tutulacak,bir riera gibi "ispanyol" olmayacaklar.

Tek dezavantaji gelecek ay FB'ye karsi oynayamayacak olmasi. Hala 2-3 mac cezasi bulunuyor sanirim.

Lig + Avrupa totalde 35 gol,9 asist guzel performans yabaonci olsa degil 5milyon 10 milyon eurodan kapi acilirdi ornek Ambarat.

Yine kapıyı 10 milyon - 15 milyondan açacaklardı da nasıl bir gerizekalılıksa serbest kalma maddesi koymuşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt