Haber - Burak Yılmaz: "Keşke gelmeseydim!" Şok Eden Aboubakar Gerçeğini Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Burak Yılmaz: "Keşke gelmeseydim!" Şok Eden Aboubakar Gerçeğini Açıkladı

1699948217850.png

Beşiktaş Teknik Sorumluluğundan istifa eden Burak Yılmaz, yaşadıklarını anlattı.

Burak Yılmaz: "Beşiktaş takımında beklemediğim tablolarla karşılaştım. Şenol Hocamızın gergin ve asabi halleri, oyuncularla ve bizimle konuşurken seçtiği üslup beni çok şaşırttı. Bu deneyleri de dağarcığımda saklayacağım. Ancak gücüme giden şeyler de var: Sayın Başkan’la konuşurken sıra para hesabına gelince Beşiktaş’la böyle bir alışverişe girmeyeceğimi söyledim. Ama Hırvat yardımcılarım için hak ettikleri ödemenin yapılmasını rica ettim. Buradan onlara da teşekkür ediyorum. Özetle içten içe ‘Keşke gelmeseydim’ diyorum ama, Beşiktaş’tan kaçamazdım."

Burak Yılmaz: "Ben Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile konuşmayı tamamlayıp kulüpten ayrılırken, 5 dakika içinde Rıza Hoca’nın geldiğini öğrendim. Böyle tablolara da alışmak lazımmış, ben bilemedim."

Burak Yılmaz: "Futbolcularda inanılmaz bir vurdumduymazlık dikkati çekiyordu. Ülkesinden misafiri gelmiş yabancı oyuncumuz, o gün idmana çıkmayıp kafeteryada oturabiliyordu. İsteksiz, gönülsüz çalışanlar da vardı”

Burak Yılmaz: "Araştırınca öğrendim ki bizim Kamerunlu golcümüz, 4 ay sonraki alacağının ödenmesi için ısrar ediyormuş. Ödeme yapılmayınca ağrılarının da devam ettiğini söylediler. Ama hayır, bilimi araya koyarak dedikodu yapmak istemiyorum. Takdirini Beşiktaşlı yöneticilere bırakıyorum.."

PİŞMANLIK DUYMUYORUM
Antalyaspor (2-3) ve ardından gelen Bodo Glimt (1-2) yenilgileri elbette herkeste hayal kırıklığı yaratmıştı. Norveç takımıyla yapılan Konferans Ligi maçı sırasında taraftarların “Burak Yılmaz istifa, Sergen Yalçın göreve!” biçiminde slogan atmaları hocanın canını sıkmıştı. Hele devre arasında Bailly‘nin Tayfur’un boynunu sıkarak sert bir tartışmaya girmesi, olayın tuzu biberi oldu. Bailly’yi o nedenle oyundan alması eleştiri konusu yapıldı. Kimisi “acemiliğine” verdi, kimisi de “yabancı antipatisi” iddiasını öne sürdü. Burak Yılmaz, “Anında tepki koymam hata olabilir. Ertesi gün de sorun giderildi. Barış sağlandı. Ama ben o günkü davranışımdan pişmanlık duymuyorum” dedi.

Burak Yılmaz: “Şu anda A antrenörlük lisansım var. Önümüzdeki yıl da UEFA Pro Lisans’ı alacağım. Şimdi dinleniyor ve futbolun teorik yönlerini okuyarak bazı analizler yapıyorum. Yalnız olmadığımı bana hissettiren biri de var. TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop aradı. Görüşeceğiz.”

Attila Gökçe / Milliyet

Ulan dedikoducu karılar gibi dakikasında takımı ifşa etmişsin. Kol kırılır yen içinde kalır. İdmana çıkmıyorsa futbolcu, cafeteriada oturuyorsa bil ki suçlusu sensin. Aboubakar bizim Gomis X 50 bı adam. İfsalayinca noldu eline ne geçti? İyi TD olamayacağının nişanesi budur. Milli takimdaki prim krizi, Galatasaraydaki maaş pazarlığı, bunları sen yapmamış gibi şimdi gelip neyine abuyu eleştiriyorum medyada? Daha ayrılalı 5 dk olmadan Rıza geldi diyorsun, ayrılalı 5 dk olmadan sen takimi satıyorsun?

ulen ne güzel para dönüyor futbolda be...

kendi aldığı parayıda söylesin.(gayriresmi ile beraber tabi)

“…Şenol Hocamızın gergin ve asabi halleri, oyuncularla ve bizimle konuşurken seçtiği üslup beni çok şaşırttı.”

Fatih Terim bir argo kullansa “ouwwww”

ağır tripkolik böle tokatlanılası bir hal tavrın var be burak, artist artist bırakıcam diyordun zaten. rıza ardından acıklanınca mı canın sıkıldı. şenoldn sonra sende aynı sekilde acıklandın sayılır oysa.

milli takımda prim muhabbetinde ismin başı çekiyordu orda neler yasandı bugün para muhabbetinden bir futbolcuyu vurabiliyosun? yaptığı yanlıs dahi olsa söyleyince bu seni doğru yapmıyor aa dingil.

hiç umudum yok bu adamdan. türk futbolunda gördükce söveceğimiz biri yetişiyor. bitti kurtulduk derken tekrar baslıyor ve isin gerçeği camiasız kalacak.

ağır tripkolik böle tokatlanılası bir hal tavrın var be burak, artist artist bırakıcam diyordun zaten. rıza ardından acıklanınca mı canın sıkıldı. şenoldn sonra sende aynı sekilde acıklandın sayılır oysa.

milli takımda prim muhabbetinde ismin başı çekiyordu orda neler yasandı bugün para muhabbetinden bir futbolcuyu vurabiliyosun? yaptığı yanlıs dahi olsa söyleyince bu seni doğru yapmıyor aa dingil.

hiç umudum yok bu adamdan. türk futbolunda gördükce söveceğimiz biri yetişiyor. bitti kurtulduk derken tekrar baslıyor ve isin gerçeği camiasız kalacak.
Burak’tan iyi hoca olmaz, 7-8 denemeden sonra ekranlarda şansını dener.

Arda selcuk burak gibi adamlar bizim kulübün yanından bile geçmemeli ağır yabancı düşmanı adamlar bunlar ve anında çirkefleşme fesatlık problemleri var tipik anadolular gibi

Ulan dedikoducu karılar gibi dakikasında takımı ifşa etmişsin. Kol kırılır yen içinde kalır. İdmana çıkmıyorsa futbolcu, cafeteriada oturuyorsa bil ki suçlusu sensin. Aboubakar bizim Gomis X 50 bı adam. İfsalayinca noldu eline ne geçti? İyi TD olamayacağının nişanesi budur. Milli takimdaki prim krizi, Galatasaraydaki maaş pazarlığı, bunları sen yapmamış gibi şimdi gelip neyine abuyu eleştiriyorum medyada? Daha ayrılalı 5 dk olmadan Rıza geldi diyorsun, ayrılalı 5 dk olmadan sen takimi satıyorsun?
Kafeterya’ya ne oldu hocam?

Üst Alt