Haber - Burak Yılmaz: "Ne kadar derlerse buradayım, 'git' dediklerinde giderim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Burak Yılmaz: "Ne kadar derlerse buradayım, 'git' dediklerinde giderim"

Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş ile İstanbulspor karşılaştı. Karşılaşma Siyah-Beyazlıların 2-0'lık üstünlüğüyle sonuçlanırken, Burak Yılmaz maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz:

"Başkanımız yarın gelip 'Burak teşekkür ederiz' dediği zaman kalkar, sarılır vedalaşırım ve gönül koymadan giderim. Benim her tercihe saygım sonsuzdur. Bugün böyle bir tercih oldu. Uzun vadeli bir şey konuşmadık. Bu maçtan sonra her şeyin konuşulabileceğini düşünüyorum. Şu anda 1 günlük verildi bu görev. 2-3 gündür layıkıyla yaptığımı düşünüyorum. 1 aysa 1 ay, 1 seneyse 1 sene hiç problem yok. Kontratla alakalı, ne kadar kalmakla alakalı en ufak soru işareti yok. Ne kadar derlerse buradayım, 'git' dediklerinde giderim."

"Montella'nın yardımcısı olması yönünde teklif aldım. Beşiktaş'ı bırakamayacağımı söyledim kendilerine. Orası milli takım, 15 sene boyunca oynamışım. Milli takım deyince bizim için akan sular durur. Beşiktaş da canımızdır"

1696785981259.png

Üst Alt