GSC Portal - Burak Yılmaz, Neymar ve Rooney’i Geride Bıraktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Burak Yılmaz, Neymar ve Rooney’i Geride Bıraktı

Orta Saha ney icin duruyor. Misal Burak cok top kaptiriyor. O kaptirilan Toplari kim karsilamasi gerek? Selcuk ile Melo. Maalesef Selcugun durumu ortadayken, ve böylece daha Orta Sahada üstünlügü kuramiyorken, bütün sucun Buraga yönlendirilmesi benim icin yanlisdir.

Ama geri kalanina katiliyorum. Belki Burak-Elmander ikilisi efanse olabilecek bir duo olabilirdi. Nedense bu fbliler illahi birisinin Ayagini kiracaklar

Selçuk'un durumu gerçekten içler acısı ama orta saha ne güne duruyor diye birşey yok. Yani ilerideki sığır her topu kaptıracak, orta saha 90 dakika adam kovalayacak denildiğinde, takımınız zaten golü yemiş bir şekilde başlar maça... Herkes maç içinde aktif dinlenmeye ihtiyaç duyar, ancak Burak sayesinde bu imkansız hale geliyor.

Tr de rakibinin nefesiyle yıkılan adamı Premier ligde hiç düşünemiyorum :) Şöyle büyük bir lige gitse de kral neymiş bir görse

bayiliyorum böyle cimbizla cekilen istatistiklere, arkadas bu ne sacmalik, ozaman bulgar romanya gibi liglerden bir adam bulallim bilmem kac gol atmis roney neymar onun yaninda halt etmis öyle mi?

Millet uzaya çikiyor ama bizim medya Buragi asla yanina yaklaşamayacagi futbolcularla karşilaştiriliyor. Burada harcanmasin ozaman. Hemen sezon sonu hakettigi yere gitsin.

Adam önde yanliz mücadele ederken bile ilk elestirilen isim oluyor.

Resmen böyle oldu :

Gol yiyoruz Burak senin...
Gol atamiyoruz Burak senin...
Önde yapa yanliz iceriye top vercek kimse yok Burak senin...
Birisi osuruyor Burak senin....

Aslen Buragin okadar nadir sucu varki. Taktigimiz offans Kurgusu olan bir Takimin defans yapma gibi fantezilere kapilmisti Cesare ve ara ara Mancini. Aslinda Burakla beraber 3-4 kisi HÜCÜMU düsünse neler olacagini hem simdi, hemde FT zamanindaki Burak ile görüyoruz.

Buragin teknigi pek iyi degil malesef, ama sizin gibi nitelendirdiginiz kadar ne bos bi Adam nede Tarihimizin en kötü forvetlerindendir. Aksine bizim icin üst seviyededir.

Burak Yilmaz bu takimi demekki bilerek ve isteyerek 1,5 Yil boykot etti, ben böyle bir sahsiyete Saygi duyamam.
Kaldiki oyun felsefesi olarak zaten hic begenmediyim bir Forvet stili var, Ne Adam eksiltme yetenigi nede top indirme yetenegi var.
Sadece iyi bir Hirs Küpü, oda Terimin Yardimcisi gelince hortladi ne hikmetse, cok tuhaf bir durum.

eb2c9eaba154eb0a88cbf47efaafdcfa.jpg

ayipsin dükkanda özel yeri bile var.engelli insanlara saygisi olmayanlarin hayvandan farki yok benim icin..
hic düsünmeden biriktirmeye basla adem kardes.

☆$☆

Bizde böyle kampanyalar yok almanyada... Gerci sosyal devlet bu gibi sikintilari dogal olarak karsiliyor diye biliyorum, biz istesek de istemesek de vergiden kesiyorlar... Böyle bir kampanyaya destek verdigin icin seni kutluyorum, özellik ile Türkiye´de engelliler icin yasam zordur. Böyle daha fazla kampanya olmasi lazim, ama bizim insanimiz burnunun icine sokmadan, duyarli olamiyor maalesef. Bol bol reklam yapan yardim kuruluslari var, ama oraya yatirdigin paralarin büyük bir kismi genel olarak o reklamlara gidiyor. Yani "vereyim gitsin degil" bu konulari ciddi ciddi arastirmak lazim.

Social mediada okadar güclü Galatasaray taraftari, geyik zaten almis basini gitmis. Bir Burak Yilmaz Kapak Challange yapip, herkes bir kavonoz kapak ile fotoraf cekip paylassa... Hayirli bir vesile olur, gidip sonra bu kampanya dahilinde engelli vatandaslara destek olurlar... Ice Bucket challange ile adamlar dünyayi salladi... Engelliler icin sosyal medya üzerinde buna benzer bir kampanya olsa, Türkiye geneli icin cok güzel olur... Burak kapak challange disinda da fikirlerim var, ama sosyal medyada maalesef gücüm yok.

Son düzenleme:
Bizde böyle kampanyalar yok almanyada... Gerci sosyal devlet bu gibi sikintilari dogal olarak karsiliyor diye biliyorum, biz istesek de istemesek de vergiden kesiyorlar... Böyle bir kampanyaya destek verdigin icin seni kutluyorum, özellik ile Türkiye´de engelliler icin yasam zordur. Böyle daha fazla kampanya olmasi lazim, ama bizim insanimiz burnunun icine sokmadan, duyarli olamiyor maalesef. Bol bol reklam yapan yardim kuruluslari var, ama oraya yatirdigin paralarin büyük bir kismi genel olarak o reklamlara gidiyor. Yani "vereyim gitsin degil" bu konulari ciddi ciddi arastirmak lazim.

Social mediada okadar güclü Galatasaray taraftari, geyik zaten almis basini gitmis. Bir Burak Yilmaz Kapak Challange yapip, herkes bir kavonoz kapak ile fotoraf cekip paylassa... Hayirli bir vesile olur, gidip sonra bu kampanya dahilinde engelli vatandaslara destek olurlar... Ice Bucket challange ile adamlar dünyayi salladi... Engelliler icin sosyal medya üzerinde buna benzer bir kampanya olsa, Türkiye geneli icin cok güzel olur... Burak kapak challange disinda da fikirlerim var, ama sosyal medyada maalesef gücüm yok.
kapak toplama olayi sadece türkiye'ye mahsus bir olay degil.dünya'nin dört bir yaninda ayni uygulama var kardes.

☆$☆

Üst Alt