Burak Yılmaz, Ofsayt Rekorunu Egale Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz, Ofsayt Rekorunu Egale Etti!

burak_yilmazin_golu_ofsayt_h171223_bfd57.jpg

Galatasaray karşısında 7 kez ofsaytta yakalanan Burak Yılmaz, bu sezon Süper Lig'deki ofsayt rekorunu egale etti.

Süper Lig'in 27. haftasında Trabzonspor, deplasmanda Galatasaray'a 2-1 mağlup olurken Burak Yılmaz'ın sık sık ofsaytta yakalanması dikkatlerden kaçmadı.

Galatasaray karşısında maç boyunca 7 kez ofsaytta yakalanan Burak Yılmaz, bu sezon bir maçta ikinci kez bu sayıya ulaştı. Golcü oyuncu, 24 Şubat'ta deplasmanda oynadıkları ve 2-1 kazandıkları Alanyaspor maçında da 7 kez ofsaytta kaldı. Böylece Burak, Alanya'daki rekorunu Galatasaray karşısında egale etmiş oldu.

Bir maçta 7 kez ofsaytta kalarak bu kulvarda ligin zirvesinde yer alan Burak Yılmaz'ı takip eden futbolcu ise Galatasaraylı Gomis ve Karabüksporlu Leandrinho. Gomis, ligin ilk yarısında oynanan Sivasspor karşılaşmasında, Leandrinho ise yine ligin ikinci yarısındaki Galatasaray maçında 6 kez ofsaytta kaldı.

Goal

O kadar çaresiz kaldılar anca araya top attılar ceza sahamıza sadece 1 kere girdiler golü bile orta sahadan attılar içeri giremediklerinden.

Frikik kullanırken bir an gol yapacağını ve sus işareti yaparak gol sevincini yaşayacağını düşündüm, neyse ki baraja nişanladı, katılıyorum kesinlikle çekilmezdi o anları.

Öyle böyle her sene 15 gol barajını geçiyor mu ? Geçiyor

Ts adam gibi takım olsa Gomisle başa baş çekişirdi.Tek vuruşları Gomis kadar olmasa da gayet iyi

15 gol atsa ne olacak ya takım oyununu baltalıyor attığın top geri gelmiyor bile bizden uzak ts'ye yakın.

Çift forvet adamı çünkü yıllardır saçma sapan şekilde tek forvet olarak kullanılıyor.Adamın yapabilecekleri belli,takım oyununu ona göre kurgularsan Burak faydalı adam ondan yapamayacağı şeyler bekleniyor sıkıntı o

Çift forvet adamı çünkü yıllardır saçma sapan şekilde tek forvet olarak kullanılıyor.Adamın yapabilecekleri belli,takım oyununu ona göre kurgularsan Burak faydalı adam ondan yapamayacağı şeyler bekleniyor sıkıntı o
Hocam çift forvetli sistem mi kaldı Allah aşkına.CL ve Avrupa ligini bırak ligdeki deplasman maçlarına bile çift forvetle çıkıp bir şey yapamazsın.Modern futbolda bunu uygulayıp başarılı olan takım sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Hocam çift forvetli sistem mi kaldı Allah aşkına.CL ve Avrupa ligini bırak ligdeki deplasman maçlarına bile çift forvetle çıkıp bir şey yapamazsın.Modern futbolda bunu uygulayıp başarılı olan takım sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Doğrudur

Benim de demek istediğim Burak'ın oyun tarzı çift forvetli sisteme daha yakın,tek forvet olarak oynayacaksa anca Anadolu takımlarının sistemine uyuyor :D

Büyük takımlar da bütün sistemi ona kuracaksan bir şeyler yapabilir onun dışında zor yine de gole yakın oyuncu her sene 15 golü buluyor

Çin de bile gelmeden önce zirvedeydi yanılmıyorsam

Ofsayti ögrenemediyi gectim buna atilan ara paslarinda bizim savunmanin en az 3 metre arkasinda bekliyordu mal.Adamda çevre kontrolu sifir.Bir Gomise bak birde buna.Futbolcu demeye bin şahit gerek.

Üst Alt