Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak Kadro Dışı Bırakıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak Kadro Dışı Bırakıldı!

Haysiyetsizlerin buluşma noktası haline gelen pis oluşum IBB ye katılır bu da.

Muhteşem üçlü Arda-Emre-Burak.

Bi Selçuk, Caner, Gönül falan eksik şu tablo da.

sent via GSC

Ya bize Ya Beşiktaş'a sözleşmesi alacaklarına karşılık fesih edilecek büyük ihtimal ile.

Fatih Hoca bu yoklukta bedelsiz bir Burak Yılmaz transferine hayır der mi emin değilim. Hele TL üzerinden bir sözleşme yapılır 2+1 vs gibi opsiyon konulursa ise baya iyi olabilir.
2+1 mi ? Elimiz degmisken 40 yasina kadar tamamlayalim sureyi

böyle karaktersizleri takıma isteyenler karaktersizdir
Senden alıntı yaptım ama söyleyeceklerim bir kaç renktaş için geçerli... Bu adamın bize yaptığı bir şey yok. Tam tersi para kazandırdı ve kulübe karşı hiç bir şey söylemedi. Yok mide kaldırmazmış falan...
Beğenmiyorum de yada başka birinin daha faydalı olacağını düşünüyorum de ama millete midesizlikle yada aptallıkla itham etmek şık değil arkadaşlar...

Senden alıntı yaptım ama söyleyeceklerim bir kaç renktaş için geçerli... Bu adamın bize yaptığı bir şey yok. Tam tersi para kazandırdı ve kulübe karşı hiç bir şey söylemedi. Yok mide kaldırmazmış falan...
Beğenmiyorum de yada başka birinin daha faydalı olacağını düşünüyorum de ama millete midesizlikle yada aptallıkla itham etmek şık değil arkadaşlar...
bize yapmasıyla ne alakası var? adamın iş ahlakı yok tam anlamıyla kabadayı

tamamen futbola konsantre olmuş oyuncuların kafasını karıştıran bi tip

burak, arda, caner, gökhan, volkan demirel.. bunlar türk futbolun mafyatik tipleridir

tamamen huzur bozucu tip

Bonservissiz adam ariyorsak , bjk den tolgay ve ts den burak tan baska alternatif goremiyorum

Ikisine hic oyuncu kaybetmeden sahip olarak ffp anlasmamizi da delmemis oluruz

O zaman Ocak ayında parçalıyı üzerine giyecek anlaşılan tabi imparator dan özür dilemesi şartı ile

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt