# Burak Yılmaz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Burak Yılmaz

Cevap: # Burak Yılmaz

Yabancı kontenjanı gibi bir bela varken Burak'a hayır diyemeyiz renkdaşlar. Sercan'a 3 veriyorsak Burak 15 de eder ayrıca. Ben olsam 10 milyona bile çıkarım bonservis için. Tam bizim sistemde Elmander'in partneri olacak oyuncu. Bir de yabancı sol bek alabiliriz böylece, takım daha da güçlenir.

Trabzonspor'un aynı hataya 2. kez düşeceğini sanmıyorum.

Özellikle Selçuk İnan'dan dolayı kuyruk acıları var.

trabzonun oynadığı sistemle türkiye liginde burağın yerine drogba gibi bir oyuncu oynasa 50 üzeri gol atmıştı,ama bu burağın kötü oyuncu olduğunu göstermez,yine de galatasaray kalibresinde olmadığını düşünüyorum

nedense alinirsa: Sercan yildirim vol2 olur gibi geliyor ,umarim ben yanilirim

begenmeye bilirsin Metin ama ayakta duramayan gelen top deydimi yere dusen bi futbolcuylada kiyaslamak Yilmaza biraz ayip olmus..

adam soz veriyor devre arasinda Galatasarayli taraftara formasini veriyor.. orda helal olsun dedim..

Sercan daha duz yuruyemiyor.. Sercanin yuruyemedigi yerde Burak 100 tane depar atiyor..

Genclerbirliginde Ermin Zec 33 gol atsa burda kim "Hayir istemem,Zec ancak Genclerbirligi sisteminde öyle oynar" yazar?

Hic kimse.Millet kafayi yerdi,Zec´e 15 Milyon versek iyi olur felan yazarlar.

Ama söz konusu bi türk oyuncuysa 5 Milyon cok olur felan

begenmeye bilirsin Metin ama ayakta duramayan gelen top deydimi yere dusen bi futbolcuylada kiyaslamak Yilmaza biraz ayip olmus..

adam soz veriyor devre arasinda Galatasarayli taraftara formasini veriyor.. orda helal olsun dedim..

Sercan daha duz yuruyemiyor.. Sercanin yuruyemedigi yerde Burak 100 tane depar atiyor..

sercanla kiyaslamamdaki amac ikiside anadolu topcusu kivamiminda yoksa ,burak sercan dan cok daha fazla kosuyor depar etiyor, ona soyleyecek bir sozum yok ,fakat burak in milli takimda performansini gorduk resmen sifir; her topu eziyor ,trabzon sadece burakin uzerine oynuyor topu ;son f.b macinda topu kapan burak a sisirdi,keza bizim macta aynisi, herif belese bir gol atti, kaldiki onu mustafa sarp dahi atardi ,burak ta aciklayamadigim bir eksiklik var ,gitsin kayseride is yapar bursa da is yapar ,ama bizde sanki sac bas yoldurtur gibime geliyor,neden; anadolu takimlarinda forvetler cok rahat ,3 buyuklerde ,ozelliklede bizde her mac ta millet 2-3 ksiyle basiyor bizim forvetlere ,burak 2-3 kisinin arasinda ezilip gider gibime geliyor

---------Fernando Muslera-----

Eboue--Ujfalusi--Semih--Olsson

Farfan--Melo--Selcuk--Gö.Töre

--J.Elmander---Burak Yilmaz---

al sana mis gibi kadro.

Burak 5 M

Farfan 0

Olsson 4 M

Töre 5 M

Melo 8 M

toplam 21-22 milyon eder.

riera-pino-stancu-baros falan bizim kadrodaki fazlaliklari göndersek zaten baya bir para cikar.

5 oyuncunun bonservisini alsinlar , sonra yedekler alinir elbette. yedek kaleci ufuk iyidir, sabri iyi , hakan iyi , orta saha melo-selcuk-ceyhun-yekta buraya bir adam lazim kesinlikle hamit olabilir, forvetler necati-burak-elmander buraya bir 4.forvet lazim, kanatlar farfan-töre-engin-emre-yigit-aydin olur , bence yeterli mevcutlarin üstüne 2 adam aliyoruz sonucta.

Yedek Stoper - maks. 3 Milyon

Hamit - 0

Yedek Forvet - maks. 3 milyon

+ Veysel Sari - 1 Milyon (opsiyonu var 1 milyonluk , heryerde oynayabiliyor alalim kadroda dursun)

8 Transfer sart kesinlikle.

sercanla kiyaslamamdaki amac ikiside anadolu topcusu kivamiminda yoksa ,burak sercan dan cok daha fazla kosuyor depar etiyor, ona soyleyecek bir sozum yok ,fakat burak in milli takimda performansini gorduk resmen sifir; her topu eziyor ,trabzon sadece burakin uzerine oynuyor topu ;son f.b macinda topu kapan burak a sisirdi,keza bizim macta aynisi, herif belese bir gol atti, kaldiki onu mustafa sarp dahi atardi ,burak ta aciklayamadigim bir eksiklik var ,gitsin kayseride is yapar bursa da is yapar ,ama bizde sanki sac bas yoldurtur gibime geliyor,neden; anadolu takimlarinda forvetler cok rahat ,3 buyuklerde ,ozelliklede bizde her mac ta millet 2-3 ksiyle basiyor bizim forvetlere ,burak 2-3 kisinin arasinda ezilip gider gibime geliyor

tek forvet oynarsan ezilir ama Burak - Elmander ikilisiyle oynarsan... bu ikisinin yapacagi presle ve orta sahanin verecegi katkiyla ben gol rekoru kiracagimizi dusunuyorum..

Üst Alt