Burak Yılmaz'dan Olay Paylaşım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'dan Olay Paylaşım!

5075564.jpg

Yeniden milli takıma çağrılan Burak Yılmaz, Instagram'dan yaptığı paylaşımla olay yarattı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'le arasında sorun olduğu iddia edilen golcü oyuncu, kendisine ait Instagram hesabından, Trabzonspor'da oynadığı dönemde teknik direktörlüğünü yaptığı Şenol Güneş'le olan bir fotoğraf paylaştı.

Burak'ın yaptığı bu paylaşım, ''Fatih Terim'e gönderme mi yapıyor?'' sorularını akıllara getirdi.

5075565.jpg

Fanatik

Sahiplendik onu.
Herkes küfür ediyodu.
Biraz aklı varsa şurda oynayacağı top 2 sene en fazla 3 sene.
Galatasaray yuvası oldu onun ihanet etmezse gelecekte işi hazır.

T@patalk ????

Futbolcu böyle olaylara girmemezi gerek, sen isine bak TD seni A Milli takima alir almaz, eger haksizlik oldugunu düsünüyorsan veya Milli Takim TD ile anlasamiyorsan bir süreligine milli takimdan affini dileyip oynamasin.

Kulübümüze belli bonservis bedeli kazandırarak gitti.

Üst üste gelen sakatlıklardan ötürü formu düşmüştü, ara ara iyi saç yoldurdu bizlere ama ben kendisini seviyorum hala. Umuyorum bir gün döner kulübümüze tekrardan.

Adami resmen tribunler kovdu , pozisyona girdiginde yuhaladi , turkiyeye donmek istiyor da bjk talip olduysa tabi gidecek , madem sen postaliyorsun istedigi yere gider

gg veya caner muhabbetine benziyor , sen istemezsen isteyeni cikinca degere bindirmemek lazim , ya da bastan yollamayacaktin

Üst Alt