"Burası Bursa, Akhisar değil!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Burası Bursa, Akhisar değil!"

Bana kupa falan girmedi

Taraftar olarak sevindim ve hamzayı tebrik ettim

Ancak ne zaman ki bu adam taraftarı karşısına alıp kendini takımın üzerinde görmeye başladı benim için bitti

Bir çok hoca bize bir çok kupa kazandırdı

Bu görevleri ki Galatasarayın teknik direktörü kupa kazanmak zorunda

Ama hiç bir zaman bir teknik direktör taraftarı karşısına alıp kendini takımın üstünde görüp takıma zarar vermeye kalkmadı

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3 kupa diyoruz

O zaman siz bu adamın taraftarı karşısına alıp kendini kulübün üstünde görmesinden memnundunuz

Kendini kulübün üstünde gören biri yüzünden kibirbahçe yıllardır rezil oluyor

Hiç kimse kendini bir kulübün üstünde göremez

Görüp göndermezsen kendini kral sanıp istediği gibi at koşturmaya başlar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:
Gittiği yerleri yerlilerle dolduruyor bizim kadronun içine etti. Şimdi bursayı hallediyor. Ben bizdeyken acilen lisansı yırtılmalı bu psikopatın dediğimde sallayanlar vardı. Ciddiyim... Kötü teknik direktör olmak farklı birşeydir bu adam kötü veya iyi hocadır demiyorum bu adamın psikolojik sorunları var. Normal davranışlar değil bunlar, bu tercihler, bu oyuncular

hayır bu adam futbol fakırıdırde ırkcı demekte mallıktır adamın tercıhı bu

Ya Recep tercih denilip geçilecek şeyler değil bunlar. Tabiki bazı yerlileri tercih edebilir yabancı yerine ama her şeyi yerli- yabancı üzerine kuran adamın başka sıkıntıları var demektir. Irkçılık biraz farklı bir kavram katılıyorum ama Xenofobik diyebiliriz rahatlıkla. Adam yabancı karşıtı bu çok bariz

Bakın renktaşlar adam ağzıyla söyledi. Daha iyisi yabancı da olsa ben yerliyi tercih ederim. Adamın beyninde sorun var. Ki kendisi de aslında göçmen. Zamanında Osmanlı gayr-ı Müslimlere vergi vs baskı yaparken sonradan Türk veya Müslüman olan aileler rollerine kendilerini öyle kaptırmışlarsa ki gerçek Müslüman'dan daha Müslüman gerçek Türk'ten daha Türk davranırlardı. Bu Hamza da böyle olabilir resmen beynine işlemiş milliyetçilik(Kötü anlamda).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamza'nın transfer yapması acilen yasaklanmalı. Bundan sonra hangi takıma gider bilmiyorum ama, şart koşmak lazım. "Arkadaş sen transfer işine karışmayacaksın." denmesi lazım kendisine :D

Evlat denge denge denge
Evlat DengeDENGE denge
Evlat Denge DENGE EVLAT
Evlat DengeEvlat
denge denge denge
EVLATevlat denge DENGE
Evlat denge denge denge
Evlat Denge DENGE denge EVLAT
evlat denge DENGE
Evlat denge denge denge
Evlat Denge
DENGE denge