burcu özberk - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

burcu özberk

aslında %25 gelirini tamamen kendisine versek - "kalıp" üretip GSC üyelerine 5er tane satsak kşe oluruz heralde.

evde boyun yastığı diye yuttururlar.

Etraf baskısını nasıl aşıyorsun üstad taktik yok mu
"SG kendi hayatınızı yaşayın" diyorum - alıştılar :D
işim gücüm yok - uğraşıcam kazanıcam - memnun olduğum bir düzende olcam..sırf "vakti geldi" diye aile bebek beklentisine girsin diye kalkcam hayatımdaki her şeyi biriyle birleştiricem he mi ? o kadar fazla kriter varki buna okey demem için. Hayatabakışı düzgün olcak, iş güç nedir bilecek, paranın anlamını yatırımın önemini bilecek (yok öyle maaşgeldi kendime ayakkabı çaktım 8000 TL ye diye gelmek) - kısaca önce taşın altına el koyacak benle ...o zaman belki.

bak video düşüyor "çalışma hastalığım var uyanamıyorum, ofis ortamına giremiyorum , ne yapayım hasta mı olayım, eşim bana alışveriş yapıyooo" mantığı kaynıyor ortalık.

çevremde baba/anne olmayan 1 2 kişi kaldı onlarda benim kafada.

"SG kendi hayatınızı yaşayın" diyorum - alıştılar :D
işim gücüm yok - uğraşıcam kazanıcam - memnun olduğum bir düzende olcam..sırf "vakti geldi" diye aile bebek beklentisine girsin diye kalkcam hayatımdaki her şeyi biriyle birleştiricem he mi ? o kadar fazla kriter varki buna okey demem için. Hayatabakışı düzgün olcak, iş güç nedir bilecek, paranın anlamını yatırımın önemini bilecek (yok öyle maaşgeldi kendime ayakkabı çaktım 8000 TL ye diye gelmek) - kısaca önce taşın altına el koyacak benle ...o zaman belki.

bak video düşüyor "çalışma hastalığım var uyanamıyorum, ofis ortamına giremiyorum , ne yapayım hasta mı olayım, eşim bana alışveriş yapıyooo" mantığı kaynıyor ortalık.

çevremde baba/anne olmayan 1 2 kişi kaldı onlarda benim kafada.
keşke kız olsaydın üstad

senle evlenir etraf baskısını kırardık

2 seneye de anlaşmalı boşanırdık

Üst Alt