Bursaspor, Lampard için temasa geçti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor, Lampard için temasa geçti

Cevap: Bursaspor, Lampard için temasa geçti

Lampard bursanin teklifini duysa acaba nasıl gülme krizine girer. Saka olduğunu düşünüp etrafta kamera aramaya başlayabilir.

Sıcak bakıyormuş Chelsea. Eğer cidden öyle olsaydı şu zamana kadar Chelsea'nin kadrosundaki tüm oyuncuları rahatlıkla alırdık. :eek: :lol:

Bize gelsin. klübede Mustafa Sarp duracağına Lampard dursun.Alternatiftir.

cem yılmazı izlerken bile böyle gülmemiştim.:asd:sen beni güldürdün allahta seni güldürsün bursaspor.

Yok Artık Frank Lampard...

Bizim basın yemin ediyorum Dünya'nın En Sallama Haber yapma ödülünü açık ara alır...

Yakında C.Ronaldo ile Kayseri ilgileniyor diye haber çıkarsa şaşırmam yani...

Milliyette haberin altına yazılan yorum...

GELSİNLER GELSİNLER.

DÜNYADAKİ EMEKLİ SATHI-MAİLİNE GİRMİŞ NEKADAR TOPÇU VARSA TOPLAYIN, SİZ TÜRK FUTBOLUNA DEĞİL,TÜRK TURİZMİNE HİZMET EDİYORSUNUZ FARKINDASINIZ DEĞİL Mİ? YAŞA VAROL FEDERASYON....

:asd:

Büyük konuşmayın beyler , adam rant kazanmak için Bursa'yı kullanmaz merak etmeyin. Vardır bir teklif , olabileteside yüksek bir durum.

Arkadaşlar haber maalesef gerçek yengemin dayısının kuzeninin oğlu lampardla arkadaş o söyledi bana yarın imzaya geliyormuş.:(

Bursa'yı barça anlarsa belki düşünür. Bursanin ne olduğunu anlatmak bile ayrı dert.

Üst Alt