Bursaspor ve Erzurumspor Küme Düştü! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor ve Erzurumspor Küme Düştü!

Vallaha taraftarlarının yaptıkları terbiyesizlik beni ilgilendirmiyor. Bursaspor bir zamanlar lige renk katan bir kulüptü. Keza mütevazi kadrolarıyla yaşadıkları şampiyonluk da bunun kanıtı. Keza zamanında Gençlerbirliği, Ankaragücü, Gaziantespor, Denizlispor gibi takımların da düşmesine üzülmüştüm. Bu tip köklü kulüpler bu ligin tuzu biberi sayılır.

İkisi de düşmeyi hak etti.

Bursa geçen hafta evinde Göztepe'yi yenseydi kümede kalacaktı. Yine aynı şekilde Erzurum geçen hafta Fener'i içerde yenseydi onlar kalacaktı. Kendi kuyularını kendileri kazdılar.

Geçen haftada söyledim; Bursa'nın düşme sebebi Grosicki transferinin son anda yatması. Ligin en az gol yiyen 3.takımısın ama düşüyorsun.. Grosicki gibi yaratıcı bir oyuncu olsa çok net söylüyorum bu takım ilk 10'da olurdu.

Devre arası da transfer yasağı olunca öyle oyuncu bulamadılar. Eskiden Batalla ve Belluschi gibi çok yaratıcı iki oyuncusu vardı. Ayrıca Umut Nayır ve Sakho'da verimsizdi.

Erzurum ise 3-4 tane forvet alıp hiçbirinin tutmasına yansın. Sehic,Taylan,Emrah Başsan,Eduok,Oberton.. Bunlar gerçekten iyi oyuncu. Rahatlıkla seneye de Süper Lig'de oynar bu isimler.

Geçen haftada söyledim; Bursa'nın düşme sebebi Grosicki transferinin son anda yatması. Ligin en az gol yiyen 3.takımısın ama düşüyorsun.. Grosicki gibi yaratıcı bir oyuncu olsa çok net söylüyorum bu takım ilk 10'da olurdu.

Devre arası da transfer yasağı olunca öyle oyuncu bulamadılar. Eskiden Batalla ve Belluschi gibi çok yaratıcı iki oyuncusu vardı. Ayrıca Umut Nayır ve Sakho'da verimsizdi.

Erzurum ise 3-4 tane forvet alıp hiçbirinin tutmasına yansın. Sehic,Taylan,Emrah Başsan,Eduok,Oberton.. Bunlar gerçekten iyi oyuncu. Rahatlıkla seneye de Süper Lig'de oynar bu isimler.
Bursa'nın en büyük problemi santrafordu bu sezon ve Samet Aybaba.

Bursa'nın en büyük problemi santrafordu bu sezon ve Samet Aybaba.

evet santraforları kötüydü ama yaratıcı oyuncu da yoktu. Yusuf'un başı kesik tavuk gibi oyununa bağlıydı tek planları. Esasında oyunlarını ben çok beğeniyordum. 5-6 tane penaltı kaçırdıkları maç var. O maçlar yüzünden çok puan kaybettiler.

Kayseri ve KPaşa'dan iyi oynadılar sezon geneli bence. Özellikle ligin ilk 20 haftası çok iyilerdi. Ondan sonra oyunları çok düştü.

evet santraforları kötüydü ama yaratıcı oyuncu da yoktu. Yusuf'un başı kesik tavuk gibi oyununa bağlıydı tek planları. Esasında oyunlarını ben çok beğeniyordum. 5-6 tane penaltı kaçırdıkları maç var. O maçlar yüzünden çok puan kaybettiler.

Kayseri ve KPaşa'dan iyi oynadılar sezon geneli bence. Özellikle ligin ilk 20 haftası çok iyilerdi. Ondan sonra oyunları çok düştü.
Lima iyidi doğru düzgün oynatmadılar. Solda Lato-Uğur oynamaya çalıştılar sürekli vs.

Umut Nayir yüzünden kaçan 10 puan vardır rahat.

Bursa'nın bugünkü kadrosuymuş.Bunlar bu sene çıkamaz.

D_2OxA4W4AEO3-e.jpg:large

Üst Alt