Bursaspor'dan Açıklama Geldi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor'dan Açıklama Geldi

Cevap: Bursaspor'dan Açıklama Geldi

cristiano-ronaldo-of-portugal.jpg

Buda besiktas durusu.

o duruşa bi vuruş

Bursa'dan gol haberi var. 2 - 2 mi? :D ( diğerleri resmi açıklama yapmadıkları için almadım buraya)

Beyler meğerse bu lige bir William Wallace lazım mış:) Baksanıza herkes gaza gelmiş açıklamalar art arda.Yürüyün be helal olsun arkanızdayız.

Güzel Bizim Açıklama bazı çekimser olanlara cesaret vermiş... Aynı tutumu TS ve Ordu yönetiminden de bekliyorum.. BJK yönetiminden beklemiyorum çünkü o tüpçü çıkarcısı olduğu sürece o takım anca destek verir ama çarşı bir açıklama yapmalı sert bir açıklama olmalı yönetim yapsa ses getirecek kadar bir açıklama... Aynı şekilde diğer Anadolu kulüplerinin taraftar gruplarıda açıklama yapmalı..

Yöneticiler çıkar ilişkilerini gözetir ama taraftar öyle değer yıkar geçer tüm duvarları

Bursa taraftarina helal olsun siyorum.Onlar yaptirdilar.Paraya satilmayan Bursa yonetiminide kutluyorum.Helal Olsun!!!

Hani galatasaray tekti medyada boyle yutturmaya calistilar. Bugun 6 takim olduk.

1. Galatasaray

2. Trabzon

3. Ordu

4. Ankaragucu

5. Bursa

6. Kasımpaşa

Eminim ki bu safhalara daha takimlar katilacak.

Turkiyenin buyuk takimlari bunlar 3 buyuk yalan oldu.

Edit: Kasımpaşa da eklendi büyükler listesine.

Not: Kasımpaşa bank Asya ligindeki takımlara bu degisime karsı çıkmaları için calışma yapacagını bildirdi.

https://www.kasimpasaliyiz.biz/2011...m_campaign=kulubumuz-58-maddeye-hayir-diyecek

Resmi sitelerinde görmedim ama kasımpasaspor karşı cıkarmı bu madde'nin değişimine insan emin olamıyor.Bunlar fenerin bir alt takımı gibilerdi STSL'de oynadıkları dönem.Ama olaki kasımpaşa'da karşı cıkarsa bu sayı git gide artabilir.Suanda madde'nin değişimine karsı olduklarını söyleyen kulüpler şunlar:

Galatasaray

Trabzonspor

Orduspor

Ankaragücü

Bursaspor

Kasımpaşaspor

Bu listeye ekleneceği tahmin edilen takımlar da benim görüşüm şunlar:

Samsunspor

Manisaspor

Antalyaspor

Bucaspor

Ankaraspor ( delegeleri var ise kesinlikle bizim safımızda olacaklardır)

Bu yıl düşme potasındaki takımlar.

ve tabiki geçen yılı bank asya'da play-off oynayayıp STSL şansını elde edememiş 3 takım (mantıklı olarak kendilerinin ligde olması gerektiğini savunacaklardır)

Belki bu yıl bank asya'da küme potasındaki takımlar da bu maddenin değişmesine karşı çıkabilirler.

Üst Alt