Bursasporlu Ricardo Faty: ''Her şey ev sahibi takımın kazanması için planlanmıştı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursasporlu Ricardo Faty: ''Her şey ev sahibi takımın kazanması için planlanmıştı"

detay_resim-2.jpg

Ricardo Faty’den olay iddia!

Bursaspor'un yıldız orta saha oyuncusu Ricardo Faty, Beşiktaş maçının ardından, "Bu akşam her şey planlanmıştı" iddiasında bulundu.

Bursaspor’un Senegalli yıldızı Ricardo Faty, Beşiktaş ile oynadıkları ve 3-2 mağlup oldukları maçın ardından kendisine ait sosyal medya hesabından büyük bir iddiada bulundu .

Faty, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ben yenilince huysuzlanan biri değilim ama bu akşam her şey ev sahibi takımın kazanması için planlanmıştı. Hayal kırıklığına uğradım” yazdı.

AMK Spor

Haklı. Şikecilerin belki şampiyon olmasını istemiyoruz ama cidden kargalar lehine feci hatalar yapılıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

ümit renkdaşımdaki anti beşiktaşlılık muasır medeniyetler seviyesinde :005:
gerçek bir GALATASARAYLISIN :005:

ümit renkdaşımdaki anti beşiktaşlılık muasır medeniyetler seviyesinde :005:
gerçek bir GALATASARAYLISIN :005:

sen forumda ki trollerin dediğine gercekten inandın mı ? :( fenerbahcenın batması için tinercilerin şampıyon olması şart.. tinercilerle aramızda 7 sampıyonluk var.. onlar sampıyon olsada olmasada rakibimiz değiller zaten.. hiçbir zamanda olmadılar.. bunu söyleyınce Ümit bjk li diyip duruyorlar..

bende sen şaka yapıyon sanmıştım meğer gercekten inanmışsın

sen forumda ki trollerin dediğine gercekten inandın mı ? :( fenerbahcenın batması için tinercilerin şampıyon olması şart.. tinercilerle aramızda 7 sampıyonluk var.. onlar sampıyon olsada olmasada rakibimiz değiller zaten.. hiçbir zamanda olmadılar.. bunu söyleyınce Ümit bjk li diyip duruyorlar..

Asla inanmadım renkdaş. ben hep senin tarafındaydım. eski mesajlarıma bakarsan Ümit kaliteli bir taraftar derdim hep zaten.

O Japon askerinin Atiba'yı hadım etmeye kalkması da bu planlar çerçevesinde gerçekleşmiş olabilir. İçime kurt düştü şimdi.

Ümit sıkma yahu canını :D Forumda o kadar Fenerli var bir tane de Beşiktaşlı olsun ne olacak :D

al bak işte bari sen yapma Ozan tokgöz.. forumda ki nadir efendi üyelerden birisin :(

Güzel kardeşim. Sana destek oldum :) Ben de bu sene Fenerbahçe şampiyon olmasın diyenlerdenim. Mealen; Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu destekleyen o kadar adam var, bir Ümit Çatar'ın Beşiktaş desteği mi gözünüze batıyor ? Bu Ümit Çatar size ne etti gardaşım ? Rahat bırakın Ümit kardeşimi demek istedim :D

Güzel kardeşim. Sana destek oldum :) Ben de bu sene Fenerbahçe şampiyon olmasın diyenlerdenim. Mealen; Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu destekleyen o kadar adam var, bir Ümit Çatar'ın Beşiktaş desteği mi gözünüze batıyor ? Bu Ümit Çatar size ne etti gardaşım ? Rahat bırakın Ümit kardeşimi demek istedim :D

çok güzel demişsin :) :D saol

Hocam BJK gibi bir takımın antrenörüyken bile karizmatik poz vermeyi başarıyor valla helal

+3 kupa alan bütün hocalar mı karizma olur ya (bir diğer örnek de Hamza hocam)

sus sıfatına sıçam..

sana demiyorum ümit'çim.. ricardo faty'ye diyorum.. :)

ümit başarılı bir forumdaşımızdır laf yok.. ilk 3 gün ben de kuş olduğunu düşünmüştüm ama sonradan foruma yadsınamaz katkılar yaptı.. ironi yapmıyorum..

o senegalli araba dönersek: beşiktaş'ımızın yoluna taş koymaya kalkanın ayağına taş bağlayıp denize atarız faty.. akıllı ol

Üst Alt