Bursa'ya Bonservissiz Oyuncu Yağdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa'ya Bonservissiz Oyuncu Yağdı!

Anladım.Katılıyorum dediklerine.

Peki sence geçen sene kalsa şampiyon olabilir miydik?Bana göre eğer 3. olup kupayı alamasak kötü olurdu,böylesi daha iyi oldu.6. olsak da Fener'i yenip bir kupa daha ekledik müzeye,3. kez üst üste almamız da cabası.

Olamazdık.Takımın orta sahası aşırı yumuşaktı.Çok gol yiyorduk.

Bence de böylesi daha iyi oldu.Kupa kötü geçen sezona teselli oldu.

8. olduğumuz 2010-2011 sezonundan itibaren geçen 5 sezonda kupasız kapattığımız sezon yok.Ya ligi ya da kupayı almışız mutlaka.Gelecek sene bakalım bu unvan devam edecek mi?

Kupanın gruplu statüsü bize yaradı.6 maç olduğundan kaza kurşunu ihtimalimiz azaldı.Önceki 2 sene 1461 ve Sivas'a elenmiştik.Gruptan sonra lider bitirdiğimizden son 16 evimizde oluyor ve geçiyoruz.Çeyrek ve yarı finali biraz ciddiye aldık mı final geliyor.Finalde de winnerlığımız konuşuyor.Kupayı seneye de alabiliriz.

Lakin lig için aynı şeyi söyleyemem.Takımda Donk'la beraber 5 stoper varken gittiler Serdar'a 4.5 gömüp 2 iyi rotasyon oyuncusunu verdiler.Emre gibi yetenekli herifle uzatmadık.Sabri,Emrah ve Hamit'le imzaladığımız ama tepkiden dolayı beklendiği söyleniyor.Takımda santrfor ve orta saha halen yok.Yönetimin tek doğru hamlesi yokken şampiyonluk hayal gibi.

Kupanın gruplu statüsü bize yaradı.6 maç olduğundan kaza kurşunu ihtimalimiz azaldı.Önceki 2 sene 1461 ve Sivas'a elenmiştik.Gruptan sonra lider bitirdiğimizden son 16 evimizde oluyor ve geçiyoruz.Çeyrek ve yarı finali biraz ciddiye aldık mı final geliyor.Finalde de winnerlığımız konuşuyor.Kupayı seneye de alabiliriz.

Lakin lig için aynı şeyi söyleyemem.Takımda Donk'la beraber 5 stoper varken gittiler Serdar'a 4.5 gömüp 2 iyi rotasyon oyuncusunu verdiler.Emre gibi yetenekli herifle uzatmadık.Sabri,Emrah ve Hamit'le imzaladığımız ama tepkiden dolayı beklendiği söyleniyor.Takımda santrfor ve orta saha halen yok.Yönetimin tek doğru hamlesi yokken şampiyonluk hayal gibi.

2005-2006'dan önceki tek maçlı sistem (Bu sistem 2011-2012'de de uygulanmıştı.) de bize yarıyordu,2002-2006 arası camia halinde krizde olduğumuz için sönük kaldık,sistemle pek alakası yok bence.Tek maçlı-çift maçlı grupsuz sistemlerde aldık 14 kupayı. :D 2005-2006,2010-2011 arası da hep ciddiyetsizlikten elendik çeyrek finalde.Bir yarı finalde elendiğimiz 2007-2008 var,o sezon da alınırdı istesek.Kısacası,sistem pek önemli değil bana göre,takım isterse alıyor zaten,kupa beyi unvanı boşuna verilmemiş bize.

Valla haklısın,tek umudum Galatasaray'ın böyle imkansız görülen durumlardan şampiyonluklar çıkarması.Yoksa bit halt olmaz.

Şu aldığı adamların çoğu sırf bedava olduğu için gelmişir. Ne tesadüftür ki hepsi alternatif olacak oyuncular (ikisi hariç)

Hepsi mükemmel transfer.

Teknik direktörleri bizden vizyonlu, yönetimleri de iyi.

Tebrikler.

Üst Alt