GSC Haber - Buruk: "Tek amacımız kazanmak, puan farkını açmak ve Galatasaray taraftarını mutlu bir şekilde evlerine göndermek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Buruk: "Tek amacımız kazanmak, puan farkını açmak ve Galatasaray taraftarını mutlu bir şekilde evlerine göndermek"

Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta karşılaşmasında Trabzonspor'u ağırlayacak Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk, maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk:

"İki takım için de tek amaç maçı kazanmak olacak. Ümraniyespor maçı, bizim için sürprizdi. Bugün yine hücum hattında önemli oyunculara sahip bir takımla oynayacağız."

"Trabzonspor'un son haftalarda deplasman performansı iyi olmasa da, iç sahada iyiler ve bu tür maçları iyi oynuyorlar. Biz de üst sıradaki takımlara karşı önemli galibiyetler aldık."

"Tek amacımız kazanmak, puan farkını açmak ve Galatasaray taraftarını mutlu bir şekilde evlerine göndermek."

"Bugün Dubois ve Barış Alper ile başlıyoruz. Ben her zaman söylüyorum, bütün oyuncularıma güveniyorum. Hepsi bizim için en iyisini yapmaya çalışıyorlar."

"Her şeyimizle sahada olacağız. Taraftarımıza yakışır futbolu sahada sergileyeceğiz."

Üst Alt