Büyük BALOTELLI Sinerji Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük BALOTELLI Sinerji Başlığı

Manyak olduğu herkes tarafından kabul edilen bir adam ama gerçekten bir takımda uçacağını düşünüyorum hangi takıma kısmet olur bilinmez ama birgün Balotelli gerçekten çok büyük bir yıldız olacak hala olgunlaştıramadı bazı şeyleri psikolojik sorunları var..

Şahsen alabileceksek Sneijder gibi fırsat transferi olarak benden kocaman bir evet gelir..

Galatasaray taraftarının ateşleyici gücüyle bizim aslanımız olabilir..

Bu çocuk gerçekten sahiplenilmek istiyor ama İtalyan milli takımında oynadığı halde ırkçılıkla uğraşıyor İtalya'da çok entresan..

Prandelli gibi bir hoca aldık madem Balotelli'yi isterse Başkanın giderayak bir yıldız transferi daha kazandırmasını isterim..

Hem yaşı çok genç..

Girilir bu kumara..

Sacmalamayin burdaki balotelli hayranlarının çoğu futbolu bilgisayar oyunlarındaki gibi sanıyor dünya kupasını bakmadinizmi italya 10 kişi oynadı

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder 6 ay top oynamadı almasaydık o zaman..

Kalite kalıcıdır..

Balotelli yetenekli değil diyebilir misin?

O zaman niye burun kıvırıyon kazma Umutla Burak'ın ayağına mı bakalım..

En azından Balo geldiği zaman pozisyon yazabilitesi yüksek adam..

Hem kaslı adam böyle itici adamlar iyi olur iyi..

Lige renk katar..

Prandelli italya dan istifa ederken Balotelliye güvenmem benim hatamdı istifamın nedenlerinden biri bu gibilerinden bişey dememiş miydi?

adı daha bizle geçmiyorken çıkan bi haberdi bu

Hocam ne Balotelli gelir ne de ben şu an için şahsen isterim.

Bırakalım bu hayalleri.

Sneijder'in bile adam akıllı oynatılamadığı bir takıma Balotelli gelirse ne olacak.

Balotelli gelene kadar takımı tam oturtmalıyız. Balotelli ihtiyaç olmalı. Şu an bizim sırtı dönük, Elmander tarzı bir futbolcuya ihtyiacımız var.

Ha reis gelir EyvAllah. Yıkılır buralar..

Ama zor..

Çok zor..

Bu başligi açani sövmek lazim zamaninda Balotelli bize kesin gelecek dedi.Bizde kandik Drogbayi yolladik simdi Drogbanin yoklugunu ariyoruz :(

Üst Alt