büyük kulüplerde oynayamamış büyük oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

büyük kulüplerde oynayamamış büyük oyuncular

evet futbolda vardır böyle oyuncular. Yıllarca gideceği konuşulur ama bir türlü gitmez. Düşük seviye takımların efsanesidir. 5 tane isim çıkardım şimdilik..

1-Antonio Di Natale / Benim ilk aklıma gelen isimlerden. Yıllarca Udinese'de ve milli takımda fırtınalar estirdi ama hep takımda kaldı. Udinese'yi ŞL'ye taşıdığı sezon Alexis Sanchez ile müthiş işler yapmıştı. Ancak kendisi hep kaldı.

2- Cenk İşler / 8-10 maç kendini gösteren forvetler bile hemen 4 büyükler tarafından alınırken, bu adam yıllarca her zaman belli bir istikrarda gol atmasına rağmen hiç büyüklerle anılmadı bile. Benim Türk futbolunda en underrated bulduğum oyunculardandır.

3- Darren Bent / Bu adamda her zaman PL'nin kalburüstü forvetiydi. Bir çok kez gol krallığı yarışında bulundu. Saçma sapan forvetler alan takımlar bu adamı almadı.

4- Jamie Vardy / Hala oynuyor ama artık gitmesi imkansız gibi. Şampiyonluk sezonundan sonra ismi çok geçti ama olmadı. 5 senedir ligin altını üstüne getiriyor. Bu listeye girmeyi hak ediyor.

5- Jan Koller / Dortmund'da oynadı ama iflas ettiği dönemlerdi. Özellikle Çek milli takımında efsane maçları vardı. 2 metre üstünde olan nadir futbolculardandır..

BONUS: Okan Yılmaz. Unutmuşum kendisini. 2 kere gol kralı oldu ligde. 2000'lerin başlarında fırtına gibiydi. Fransa maçında kaçırdığı penaltıyla bir nevi kariyeri bitti. O dönem çok fazla Türk forvet olması da onun şanssızlığı oldu.

Son düzenleme:
Simon Rolfes. Yakin tarihin 11ini kur deseler ortasahaya koyarım, tam underrated ama efso alman💪

birde galiba yanında Thomas Hitzliberger diye biri vardı.. Hatta sonra gay olduğunu falan açıklamıştı. Baya iyi ikiiliydi Alman mili takımında.

bu arada gay olduğunu nerede açıklamış falan diyen olabilir. Şuraya linki bırakalım..

Son düzenleme:
Reus
Sakatlik filan yasadi ama daha iyi ligde ve daha iyi takimda oynayabilirdi.
Hassler
Bayern'e tekrar gidene kadar Effenberg
Bebeto
Cafu da bence Roma' da fazla kaldi.
Batistuta yillarca Fiorentina'da heba oldu

Üst Alt