Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor)

ancak ilk maç 35000 oldu. hem bilet fiyatları hemde ulaşım sıkıntıları birleşince maalesef ortaya bu cıkıyor

aslında sırf ulaşım için gitmeyen çok insan var . boş kalan yerlere çare bulmaları şart zengin iş adamları el atmalı

tamam şimdi stad giriş çıkışı rahat olacak da bence en önemli faktör fiyattır

Galiba bu bizim makus talihimiz... UEFA yı aldığımız sene bile stadı dolduramamıştık...

bizim taraftarımz maddi anlamda 3 büyüklerin en gerisinde galiba başka bi açıklaması yok bunun stad ve forma satışları

Taraftar küskün olabilir.Hele bir liderlik koltuğunu alalım sonra görün patlamayı.

Samsun macinda bir an Mac 1:1 oldu üstelik dakika daha 55 felan.. Birden sessizlik!! Lan ne oluyor bu Taraftara dedim maci izlerken birden.. Asil Tam o sirada Takimin Taraftara ihtiyaci var, sen neden susarsinki..? Takimi orada Motive edecegine birden susuyorsun..! Taaa Elmander Golü atiyor birden Lay Lay Lay haa cimbom bom..

Söylediklerinin arasında en fazla katıldığım noktalardan biri bu adam maça gelmiş 1-1 olmuş

takıma destek vercekken küfür ediyor yahu nasıl taraftarlık bu?

bırakın bilet fiyatları falan ucuzlamasın maç izlemeye gelcekse

gidip kahvede izleyip etsin küfürünü

stada gelen taraftar 20 bin 25 bin olsun ama bağırsın tezahürata katılsın tek istediğim bu.

Not: gol atınca 80 yaşındaki dedemde bağırır..

Çok doğru stadımızı en iyi şekilde doldurmalıyız biz cimbomlulara da bu yakışır.

Son 10 yıldır rezalet bir sezon geçirmiş, hatta negatif yönde tüm rekorları bu 10 yılda kırmış bir takımın taraftarı o stada gitmemekte haklı. Kaldı ki, 3. ve 4. sınıf oyunculardan kurulu ve şaibeli bir ligde sadece Play-Off'a girme amacı olan bir takımın taraftarı. 10 yıldır gelen her yönetim CL'de final diye hedef koymuş, ligde ilk 4'e zor girmiş. Taraftar hep kandırılmış, hem üzülmüş. Bence 35.000'e bile dua edin. Kaldı ki bu rezaletlerin üstüne stad da 800TL'ye fln bilet satılıyor.

Bu konu daha da açılır, Store'den, TV bölümüne kadar gider.

Kısaca Galatasaray ile ilgili bir olumsuzluk varsa bu hep yönetimlerin yüzündendir. Şuan ki yönetim de buna devam etmektedir.

Söylediklerinin arasında en fazla katıldığım noktalardan biri bu adam maça gelmiş 1-1 olmuş

takıma destek vercekken küfür ediyor yahu nasıl taraftarlık bu?

bırakın bilet fiyatları falan ucuzlamasın maç izlemeye gelcekse

gidip kahvede izleyip etsin küfürünü

stada gelen taraftar 20 bin 25 bin olsun ama bağırsın tezahürata katılsın tek istediğim bu.

Not: gol atınca 80 yaşındaki dedemde bağırır..

Alın benden de o kadar.Güney tribünündeydim ben de ve 1-1 olduğunda bir ara kalkıp bağırasım geldi millete ne susyorsunuz haydi destek haydi tezahürat diye.Neyse ki daha sonralarda bir gaza geldik de destği artırdık.Yoksa çok ama çok yanlış bir durum bu.Bırakın 55'i,dakka 80 bile olsa susmamalı.Susmamalı derken küfür değil tezahürat etmeli.Taraftarlık böyle olur kanımca.

Stad'in dolmaması tamamen Galatasaray taraftarının doymuş ve eski günlerdeki Galatasaray'ı özledigi icin dolmadığı aşikardır. Bunun baska bir acıklaması yok. 2000 yılında ki Galatasaray'ı gördükten sonra insanın bugünlerde icinden maça gitmesi gelmiyor. Galatasaray taraftarı asaletli bir taraftardır.

Ulaşım sorunu çözülene kadar taraftara laf etmek doğru olmaz. Stada ulaşmanın nasıl dert olduğunu yaşadım, biliyorum.

Ama görünen köy kılavuz istemiyor, ulaşım sorunu çözüldüğünde de stat dolmayacaktır.

Nası dolmuyor ? Toplam Samsun maçına 45 bin bilet satldı kombinelerden gelmeyen olmuş ve ek olarak kimse kusura bakmasın ama Samsun maçı için 400 TL'Ye kimse bilet almaz.Ve ilk gösterdiğin resimde maçın başlamasına 465146516516516 saat falan var.

Şimdi bilet fiyatları pahalı bunu kabul etmek lazım. Geçen sene ilk devre ASY'de en ucuz bilet 30-35 TL civarındaydı, ikinci devre fiyatlarını bilmiyorum askerdeydim... Tahminimce değişiklik olmamıştır. Stad kapasitesi artmasına, ulaşım açısında merkezi bir yerde olmamasına rağmen bilet fiyatları geçen seneye göre attırıldı... Aksine ucuzlamasını bekliyordum ben... Aslında öğrenci kombineleri de baya ucuza satılmadı değil hani...

Bilet fiyatları, stada ulaşım sorunu gibi nedenler öne sürülebilir. Ama ne bileyim sigaraya ayda 200-300 TL verirken sıkıntı yok ama Galatasaray için ayda 80-100 TL verirken de oooovoovovo olmamalı...

Umarım ilerleyen maçlarda gitgide daha fazla taraftarımızı ASY Arena'da görürüz...

Sevgiler.

40 000 bin Kadin doldurdu Saracoglunu...!! Hicmi utanmadik..??

Bakin ben Fenerbahceyi hic ama hic sevmem ama birlik beraberlik ve Sesini kamoyuna duyurma oldumu adamlar bize on ceker on..!!!

Kimse kusura bakmasin bu böyle..!!

Dolmuyor dediğimiz tribünlerden olan Doğu alt tribününde 2 maç izlemek nasip oldu.İkisinde de defalarca kombineliler bileti kaça aldığımı sordular.Acayip bir kompleks var o bölümün taraftarlarının çoğunluğunda.Sivas maçında biraz ucuz gibiydi mesela fiyatını söylediklerim homurdanmaya başlamışlardı.

Birde şöyle bir mantığa defalarca denk geldim atak yaptığımızda yada takım zor durumdayken destek vermeye kalkanlar yeminle susturuluyor o bölümde hemen ya tepki gösteriliyor destek veren adam yada görevliye şikayet ediliyor yerlerine oturtturuluyor ve sebep olarakta eski stadda maç izleyemiyorduk bağırıp çağırmalar yüzünde biraz modern olun böyle bir stadda bari yakışan şekilde maçınızı izleyin diyorlardı .Daha sonra zaten gittiğimde hep kale arkalarına geçtim.

İşimiz çok zor.

Bence stada ulasim ve ayrilmadaki konfor 400tl ye bilet alanlar icin de onemli.FB stadinda da 400TL ye bilet satiliyor,doluyor ama.Locadan mac izleme sansina erisebilmis bi insan olarak bu kisimlarda cok guzel vakit gecirilebiliyor ama otoparka ulasim dahil tonla sorun var.Hatta ailesini getirip milyar para doken bi adama aga cikmak icin yarim saat bekleyecen dersen sen benle dalga mi geciyorsun der..Oncelikli olarak toplu tasima sorunu cozulmeli.Bir de stadin yanindan Seyrantepe meydana cikan bi beton merdiven cok daha ise yarar.

Ulaşımda büyük problem var ayrıca, stadın cevresi çok cansız. İçerde yemek fiyatları son derece kazık. Bunların çözülmesi gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt