Büyük takımlardan kiralayabileceğimiz genç oyuncular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük takımlardan kiralayabileceğimiz genç oyuncular

Cevap: Büyük takımlardan kiralayabileceğimiz genç oyuncular

Real Madrid bile adam kiralıyor, biz niye kiralamayalım ?

Mecburiyetten kiralıyorlar,adamların santraforu kalmamıştı ki aldıkları adam Adebayor.Böyle bir ismi kiralayabileyeceğini düşünüyor musun?

Ne demişler Elin bilmemneresiyle gerdeğe girilmez diye,bu da öyle.

Lan ne çok langırdadınız be muhalefetler:)Bir öneriverin ona göre tedavi uygulayalım hep beraber.

Misal;

İnter'den Coutinho,Santon..

Lyon'dan Yanis Tafer..

ManU'dan Rafael, Fabio, Obertan,Smalling..

kim diyebilir ki bu isimler geldiği takdirde faide vermesin?Reis Hayri yine inciler s..çmış, çok tuttum ben bu fikri.:)

evet iyi s..carim. saygilar

basligin açilisi üzerinden 24 saat geçmis ve açikça FAIL oldugunu söyleyibilirim. bilmem katilir misiniz renktashlar

Herşey iyi güzelde Büyük Takımlardan kiralayacağımzı oyuncular nedir yahu? Biz küçük takım mıyız yani? yoksa bunca yıl kendimizi mi kandırdık büyüğüz diye. BAŞLIK OFSAYT.

Herşey iyi güzelde Büyük Takımlardan kiralayacağımzı oyuncular nedir yahu? Biz küçük takım mıyız yani? yoksa bunca yıl kendimizi mi kandırdık büyüğüz diye. BAŞLIK OFSAYT.

sensin ofsayt, basligin orjinali bizden buyuk takimlardan... diye basliyordu ama biri sicakkanlilik yapip degistirmis

sensin ofsayt, basligin orjinali bizden buyuk takimlardan... diye basliyordu ama biri sicakkanlilik yapip degistirmis

Ben yeryüzünde galatasaray'dan daha büyük bir takım olduğunu düşünmüyorum. yanlıs anlamayın aykut kocaman gibi dünyanın en buyugu galatasaraydır da demiyorum :D ben büyüklüğün başarıya yada kupalara endeksli olduğunu da zannetmiyorum sorarım size juventus küme düştü büyüklügünden ne kaybetti? bakın bugün 35-40 milyon taraftarı olan ve dünyanın her karışında tanınan bir takımın real madrid yada barcelonadan den yada milandan herhangi bir yoktur benim gözümde(büyüklük olarak). ha başarı olarak bu saydıgım takımlardan geri de kalmışızdır onu kabul ederim ama büyüklük olarak geri kaldıgımız kısmına katılmam çünkü büyüklük başarı ile ölçülemez. bence başlık avrupa liglerinden kiralayacağımız oyuncular olmalı idi. :)

Sonuç ? Adam kiralamali miyiz yoksa büyük kulüp oldugumuz için kimseyi kiralamamiz mi lazim ? ltfn cvp aydinçagdash

liverpool da bir zenci vardi,7 numara.

a2 takiminda liverpool un,ismi aklima gelmedi bir turlu.

giovanni dos santos var

bi de jo var benim ilk aklıma gelen

bunlar bizi uçurur

bi de şöyle bi önerim var chelsea neymarı alıp bize kiralasın

evet mesela liverpool'da insua diye bir sol bek var, o da kiralanabilir. izleyenler bilir iyi adamdir ;)

Sonuç ? Adam kiralamali miyiz yoksa büyük kulüp oldugumuz için kimseyi kiralamamiz mi lazim ? ltfn cvp aydinçagdash

Dostum ben adam kiralamayalım diye birşey demedim ki nasıl adam satın alma varsa kiralama diye de bir seçenek var herkes futbolcu kiralayabilir bugün milan ibrahimoviç'i kiralıyor real madrid edabayoru kiralıyor biz neden krialamayalım?

bana terso yaptiydin aydin kardes simdi yesil isik yakmissin

devamlilik konseptinde bulusmak dilegiyle..

Dostum ben adam kiralamayalım diye birşey demedim ki nasıl adam satın alma varsa kiralama diye de bir seçenek var herkes futbolcu kiralayabilir bugün milan ibrahimoviç'i kiralıyor real madrid edabayoru kiralıyor biz neden krialamayalım?

konusma tarzina bakacak olursak gerçekten ünal aysal olabileceginden süphe etmeye basladim simdi. cümlenin basinda "baktigimiz vakit" olsaydi %100 ikna olacaktim

renkdaslar

f.t. - mourinho kankaligindan faide saglayaraktan inter'den adam cidden kiralayabiliriz

santon, coutinho, castaignos gibi gencleri alabiliris

yok efenim obinnayi hacilayabiliriz ucuza

ne guzel olur...

renkdaslar

f.t. - mourinho kankaligindan faide saglayaraktan inter'den adam cidden kiralayabiliriz

santon, coutinho, castaignos gibi gencleri alabiliris

yok efenim obinnayi hacilayabiliriz ucuza

ne guzel olur...

?????ANLAMADIM F.T-MOU KANKALIGI VS INTER

Hemde santosu coutinhoyu vermizler

interle morinyonun ne alakası var 2 sene tdlik yaptı diye kulübün hisselerini falan mı aldı

en iyisi real hamiti bize kiralasın

burda pişer hamit :D

Üst Alt