Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

Cevap: Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

Helal olsun 12 dev adamlara...

keyifler yerinde ya ne güzel Allah bozmasın.

Cevap: Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

Murat Murathanoğlu ve İhsan Bayülken maça ayrı bi hava kattı. Espriler falan, çok iyi anlattılar maçı :)

Hidayetin içine bişey kaçmış sanki. Tekrarını gösteriyor;

+bu gençler var ya maddi ve manevi.. *?@

lunapic-124306045393162.gif

Hidayet çok matrak adammış yalnız.

Tam olarak zafer sarhoşluğunu ilk defa bugün anladım. Maçtan sonra yapılan röportaj tam olarak sarhoşluğu gösteriyordu. :)

Çok net duydum, ayağım alçıda yine seyretmeye geldim dedi. Her sene turnuva burda düzenlenmediğine göre ayağı şu an alçıda.

Gerçi alçı olsaydı ayağında da kaplama olurdu ama neyse.

ya turkcede tam bir adi olmadigi icin alci demistir diyorum, taktigim kullandigim aletimi bilmeyecegim yahu

ardanin oyle demesi neyi degistirir goz var nizam var, ayagindakini gordum gozumle

Sinan güler saygılar reis :tiphat:

spiker: evet canlı yayındayız, oyuncular yavaş yavaş geliyor..

spiker: hidayet'i görüyorum..

hidayet: heyooo, heeeyyy:)

spiker: evet hido sakin:)

hidayet: hoca manyak mısın yaa ne sakin?

Ekşi'den alıntı. :D

Sabri'yi dinleyemedim ben ne dedi ?

Bizim takım hakkaten takım.. inanılmaz savaşıyorlar diger takımlar 6-7 kişi oynarken biz 12 kişi oynuyoruz mukemmel bi takım olmuşuz helal olsun..

Helal olsun hepinize be 12 Dev Adam

Başarının nedeni % 100 arkadaşlık , takım olgusu ve en ufak kendini öne çıkarma çabası olmaması. .

Tüylerim diken diken oluyor izlerken 12 DEV adamı..

İşin en acı tarafı 12 Dev adam içerisinde 4 fenerli varken 1 tane Galatasaraylı yok.Benim gözümde bu bir skandaldır.Tabiki Vizyonsuz Amatör Yöneticilerimiz sayesinde.Galatasarayı babalarının çiftliğine çevirdiler...

Adnan Polat,Yiğit Şardan defolun gidin bu takımı rahat bırakın.Rezil oluyoruz gitgide...

Üst Alt