C Grubu | Yunanistan 65-76 Türkiye | 31 Ağustos | Maç Sonucu | TEBRİKLER 12 DEV ADAM - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C Grubu | Yunanistan 65-76 Türkiye | 31 Ağustos | Maç Sonucu | TEBRİKLER 12 DEV ADAM

Cevap: C Grubu | Yunanistan 65-76 Türkiye | 31 Ağustos | Dördüncü Çeyrek | NTV

oleyyy be 3.34 sayi olmadı 3.30 dakika sayi olmadi :DDDD

Cevap: C Grubu | Yunanistan 65-76 Türkiye | 31 Ağustos | Maç Sonucu | TEBRİKLER 12 DE

Kerem aferin maçın hareketiydi : Bravo çocuklar yunanı gömdük

Cevap: C Grubu | Yunanistan 65-76 Türkiye | 31 Ağustos | Maç Sonucu | TEBRİKLER 12 DE

Şerefsiz hakem yüzünden izlemedim maçı. O düdüğü bana verse daha iyi yönetirim resmen.

İlk yarıda Shaqaidis (Shaq'a benzeyen zenci öküz :asd:) resmen 6-7 adım attı topu sektirmeden. Oha dedim Maçka Parkı'nda mı yürüosn olm pota altındasın. Derken hakem steps vermedi. Yürü git hakem dedim kapattım TV'yi. Nasıl olsa öyle de koyuyoruz böyle de :D

Koyduk çocuğu Yunanistan'a ve müthiş maç çıkaran hakemlere.

Yürüyelim Arkadaşlar...

Türkler çıldırmış olmalı :)

Kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Tebrikler 12 dev adam! :) Ersan İlyasova'ya da ayrı bir parantez açmak lazım.Yüreklerinize sağlık.

Bu ağaçlar güzel kuşlaaaaaaaarr yürüyelim arkadaşlar !!!! Bütün salon söylüyor. Parken Stadı geldi aklıma.

Çok iyi mücadele ettik, özellikle son periyot inanılmazdı, hakemlerin de oldukça fazla aleyhimize yanlış kararlar verdiler. Muhteşem bir zafer kazandık. Bravo 12 Dev Adam.

Bu Irmak Kazuk'u da iyi ki bulmuşlar ya adam boydan kurtarıyor yani pek sırıtmıyor 2 metreliklerin yanında :D

soyle yunan soyle, soyle ne oldu.. yoksa sana Turkiye'mi koydu.. :sgr::yoji::f68.gif::D

Üst Alt