C. Kupası | Fenerbahçe 75-58 Galatasaray M.P | 21 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C. Kupası | Fenerbahçe 75-58 Galatasaray M.P | 21 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: C. Kupası | Fenerbahçe 71-42 Galatasaray M.P | 21 Ekim | 4.Çeyrek

Fenere yeniliyomuşuz herkes kızıyormuş.3-4 sene önce fenere yenilmiyorduk diyorlarmış.Nasıl yenilelim 2.ligteydik diyordu Başkan.Cevaba bakın.Sinirlerim çok bozuk.

yemin le güldüm bunu okuyunca :D töbe yarabbi düstügümüz hale bakin allahim ne olur su eziyetin sonu gelsin artik :(

Cevap: C. Kupası | Fenerbahçe 71-45 Galatasaray M.P | 21 Ekim | 4.Çeyrek

Amatör şubeleri bence kapatıp yola futbol la devam etmeliyiz İngilizler gibi zaten bana hep saçma gelir bu spor kulübü olayı İngilizler gibi İtalyanlar gibi futbol kulübü olsakya sadece hem daha kolay yönetilir kulüp tek bi branşla ilgilenir herkez Arsenal, Chelsea, Manchester United, Liverpool , Milan, İnter, Juventus gibi şu an amatör şubeler bizim omzumuzda extra yükten başka bişey değil

Amatör şubeleri bence kapatıp yola futbol la devam etmeliyiz İngilizler gibi zaten bana hep saçma gelir bu spor kulübü olayı İngilizler gibi İtalyanlar gibi futbol kulübü olsakya sadece hem daha kolay yönetilir kulüp tek bi branşla ilgilenir herkez Arsenal, Chelsea, Manchester United, Liverpool , Milan, İnter, Juventus gibi

genel kurul boyle birseye izin vermez arkadasim.. imkansiz birsey senin soyledigin, tek kurtulusumuz bu seneden sonra stad gelirleri ve kapagi bi sekilde cl'e atmakta :)

Nedir bu ya ne bu ne . Bu kadar kötü olmak zorunda mıyız . Allahım yarabbim . Maçı terk etmişmiş komiksin başkan yemiyo bu triplerin . Kadınlar bile kocalarına söz geçirirken sen şardanına sezginine sıkı sıkı sarıl aman onlar olmazsa naparsın sen . Bıktım bu fenere yenilmenden . Azizle mağlubiyet sonrası moral toplantıları da yaparsın sen . Yürü git ya

Fenerbahçe çok iyi kadro kuruyor yıllardır ve oyuncular birbirlerini tanıyorlar artık.

Bizimkiler çok top kaybettiler.

Yani sonuç süpriz değil.

Elbet bu zor günler de bitecek.Neler bitmedi ki?Ama ben şu anda çok kötüyüm.Çok sinirliyim.

Federasyon karariyla Galatasaray tribunleri bosaltiliyor.

Sİmdi gordum bunu facbook sayfasında yazıyor

Tribünlerimiz boşaltılıyor.

Hepsinin ayağına sağlık. :yenieek:

Üst Alt