C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe

Cevap: C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe

Hiç yakışmamış forma,bizim forma daha çok açar Ronaldo'yu. :)

Fosforlu Cevriye'ye döndürmüşer zavallıyı.

2 hafta sonra yeni bir haber çıkar:

"C.Ronaldo'ya Aziz Yıldırım engeli"

Ünlü yıldız C.Ronaldo geçen hafta "Fenerbahçe çok büyük külüp orda oynamak istiyorum"demişti.

Ancak C.Ronaldo'nun bu isteğinin Aziz Yıldırım tarafından reddedildiği öğrenildi.Aziz Yıldırım yakın arkadaşlarına"Bizde Özev Var gevek yok Vonaldo'ya"dediği belirtildi.

Bunun üzerine C.Ronaldo'nun Fenerbahçe hayallerinin suya düştüğü belirtildi.

C.Ronaldo Real Madrid'den takım arkadaşı Kaka'ya "Bir gün mutlaka Fenerbahçe'ye gidiceğim" dediği öğrenildi

:D :ciftetelli: :evilsmile:

2 hafta sonra yeni bir haber çıkar:

"C.Ronaldo'ya Aziz Yıldırım engeli"

Ünlü yıldız C.Ronaldo geçen hafta "Fenerbahçe çok büyük külüp orda oynamak istiyorum"demişti.

Ancak C.Ronaldo'nun bu isteğinin Aziz Yıldırım tarafından reddedildiği öğrenildi.Aziz Yıldırım yakın arkadaşlarına"Bizde Özev Var gevek yok Vonaldo'ya"dediği belirtildi.

Bunun üzerine C.Ronaldo'nun Fenerbahçe hayallerinin suya düştüğü belirtildi.

C.Ronaldo Real Madrid'den takım arkadaşı Kaka'ya "Bir gün mutlaka Fenerbahçe'ye gidiceğim" dediği öğrenildi

:D :ciftetelli: :evilsmile:

dogru ya onların özeri vardı hani yaşı arda'dan büyük olmasına rağmen arda'yı geçicek bu genç dedikleri özer:D:D

C.Ronaldo: Fenerbahçe'de oynamak isterdim, fakat sağ kulvarda Ali Bilgin gibi bir oyuncuyu keseceğimi düşünemediğim için şimdilik türkiyeyi düşünmüyorum. Fenerbahçe inanılmaz bir kulüp, ailecek fenerliyiz. Ben küçükken babamın bir tane fenerbahçe forması vardı, ondaki yuvarlak arma beni büyüledi. Benim ayağımdaki topa benziyordu. İkisini bağdaştırdım, harbiden benziyorlardı. Bu yüzden ileride mutlaka bu yuvarlak armanın formasını sırtıma geçirmek istiyorum.

Buda Ronaldo fantezisi ;

YouTube - Cristiano Ronaldo unbelievable funny

flaş flaş: aziz yıldırım c.ronaldo'nun işini bitirdi 35 yaşındaki yıldız klubu al ittiad ile kontratını fes etti artık fenerli teşekürler aziz yıldırım türk futboluna böyle bir yıldızı kazandırdıgın için.

işin asıl komik tarafı angutlar c.ronaldonun gercekten fenerbahceye gelicek olmasına feci şekilde inanmaları ee klubleride bıktı bunlardan her transfer haberine aşırı derece inanyorlar sonra balon çıkınca tavır yapıyorlar kendi klublerine.. febe boşu boşuna 2de 1 haberleri yalanmıyor yok öle bişi inanmayın der gibi hahahaha

evet geliyor........ 40 yaşında gelecekmiş Ronaldo bana öyle söyledi :D hatta çeşmeden yazlık bile ayarla dedi:D Domates, zeytin, biber ekecekmiş Parisle:D

vay be arsız hibineler,sonunda bu haberi de yaptılar..

bu kadar saçmalayabileceklerini hiç düşünmemiştim,kurum haysiyeti kalmamış bunlarda:)

Üst Alt