C.Ronaldo'nun Düzenleyeceği Organizasyon İzdiham Nedeniyle İptal Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C.Ronaldo'nun Düzenleyeceği Organizasyon İzdiham Nedeniyle İptal Edildi

Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..

tüpcü kendini aştı arkadaş. adam cristiano ronaldoyu türkiyeye getirmek icim kac para bayılmıştır. boşuna diger branşlardaki adamlar paralarını alamıyorlar. hepsini ronaldo kaptı size birşey kalmadı.:asd:

Bi ara elli kurus gelmisti, acun´un programina katilmisti. Milletim asmisti kendini. O rezilligi unutamiyorum.

hayır amaç ne ben onu anlamadım :S reklam yapacam diye demirören ve bjk taraftarı amaçsız bence :D

Ulan adamsan CL'de gruplara kalıp Real'i çekip ayağına getirirsin.Bu neyin şovudur arkadaş :eek:

ulke hic umrunda degil adamin,cebine inen paralara bakiyor:D

Tamam futbol konusunda o kadar kaliteli bir ülke değilizde bu tip şeylere de gerek yok yahu. Millet salak salak hareketler yapacak Ronaldo'yu görmek için rezil rezil görüntüler oluşturacaklar yine o olacak. :eek:

O iğrenç AVM ile Beyoğlu'nun ağzına s.çtı yetmedi. Gitti bizi Katar gibi gösterdi cümle aleme. Daha ne rezillikler yapacak belli değil.

Bu gerizekalı Türk olduğu için gerçekten utanıyorum ya..

barca li bir taraftar gidip yumruk atsa ronaldo ya bunun hesabini kim verecek:D

Ne var yani bunda adam AVM'sini tanıtmak için reklam yapıyor...Bizde Stad Açılışı için Ajax'ı çağırdık..Aynı Şey...!

Üst Alt