c. ronaldo’nun transfermarktı instagramdan engellemesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

c. ronaldo’nun transfermarktı instagramdan engellemesi

belki çoğumuzun bildiği bir hadise uzun zamandır böyle bir durum var. ronaldo transfermarkttaki değerini beğenmiyor engeli basıyor.

transfermarkt yöneticisi christian schwartz olayı şöyle anlatmış: “Sanırım 33 yaş ve üstü 10 oyuncuyla ilgili bir gönderi paylaştık. İlk sırada Ronaldo vardı. Ancak piyasa değerinin daha yüksek olması gerektiğini söyledi. Önce sosyal medyada görev yapan arkadaşlarımıza bir mesaj gönderdi. Ona yanıt verdiler ve neden bu değere sahip olduğunu açıkladılar. Aynı yaş grubundan oyuncular arasında zirvede olduğunu söylediler. Listede onunla bir sonraki arasında 30-50 milyon euro'luk bir fark vardı. Ama bize birkaç gülen emoji gönderdi ve bizi engelledi."

Futbol Messi, Maradona, Ronaldinho, Hagi, Zidane gibiler sayesinde futboldur. Ronaldo'nun çalışmasına saygı duymakla birlikte abartılan bir futbolcu olduğunu düşünüyorum, yaptığı şey de ukalalık, ki transfermarkt denen manipülatör saçma sapan site de Galatasaray karşıtı fiyat giren, taraflı olduğunu düşündüğüm editörlerinden sonra ciddiyetini yitirmiş bir site o da ayrı mevzu.

transfermarkt sitesine niye bu kadar tepki var anlamış degilim. futbolcuların piyasa degeri gerçekçi olmayabilir, olması da beklenemez zaten. ama tasarım, içerik ve veritabanı altyapısı açısından cok basarılı bir site bence. en azından ben daha iyisini bilmiyorum. bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

bir şekilde çözüm yolu bulunurdu değer göstermezlerdi vs. fiyatlandırmalar saçma sapan... transfermakt çok bozdu

soccerway daha pratik bence.
Oyuncu piyasa değeri konusu lüzumsuz geliyor bana. 10m yazan topçu 5'e ya da 25'e gidebiliyor kolaylıkla.

ulan zaten fbjktsliler hariç sitenizi şeyine takan yoktur herhalde dünyada. yazın 500m euro nolacak zavallı herifler

Yaw bu tmden emin degilim. Demin De La Pena derken tmye baktim.
269 mac 19 gol 14 asist mi ne diyor. Hele 2003 mu ne 30 mac ( 90 dakikaya vurdugunda 18 mac yapiyor) 0 gol 0 asist. Hatirlarladigim bizim Lincoln benzeri 10 noydu, topla filan driblingi vardi, serbest vurus kullaniyordu vs vs Bu adam hic mi penalti kullanmadi? Yanlisim yoksa Espanyol ile AL finaline mi ne cikti. Ayni suphem Felipe icin de vardi. Eski topcularda %100 dogru mu bilememiyorum.

Üst Alt