Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar

Cevap: Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler

FB'nin ŞL kura çekimine katılacağının kesinleşmesi üzerine FB yönetimi Nyon'a götürmek için yönetici arayışlarına başladı :weqweq:

Cevap: Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar

BİTMEDİİİ... BİTMEDİ...

23851827547.jpg

AZİZİN COCUKLUGU

23851187027.jpg

Cevap: Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler

Cezaevi koridorlarının merdivenlerinin üzerinde oturan Tayfur Havutçu'yu gören aziz Yıldırım, "Olmaz böyle şey avkadaş, mevdivenlev dolu, bu şavtlav altında hapis yatamam" deyip, serbest bırakılması için savcılığa başvurdu :weqweq:

Guiza: " O kadar maç satın almış pezevenkler. İnsan gel Guiza sende gol at der''

Aziz Yıldırım'la çalışma fırsatını cezaevinde bile bulamayan Yılmaz Vural: ''Sezon sonuna kalmadan çıkmayı garantilerdik ama olmadı... ''

Yılmaz Vural'ın gözaltına alınmasından sonra şike davasının düşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Fb'li arkadaşların bugün dilinde dolaşan şarkı---> Cem Adrian - Kelebek

Ben bir şikeciyim

Yarın düşeceğim

Şampiyonluk emanetti

Bank Asyadaaaaaaa sürüneceğim

343749479.png

UnalAysal_ Ünal Aysal

Aziz Yıldırım'ın Metris'ten çıkacağı zamanki görüntüsünü yaşlandırma tekniği ile bulduk. twitpic.com/5onqsn

Flash Flash Flash... Bir son dakika haberi

Galatasaray'ın 1910-1911 sezonunda,Fenerbahçe'yi 7 kişiyle 7-0 yendiği maç,şike iddaaları nedeniyle soruşturma kapsamına alındı :asd:

taraf gazetesi okumam ama şöyle bir bakayım dedim bu şikebahçeliler neden bu kadar tükürüklerini saça saça neden kinleniyorlar bu gazeteye. Cevabını çok çabuk aldım " Dosyaları görünce sıcak basan Türkiye Futbol Federasyonu ligi erteledi - Taraf - Istanbul - 21.07.2011 diye haber başlığı yapmış adamlar. Helal olsun

taraf gazetesi okumam ama şöyle bir bakayım dedim bu şikebahçeliler neden bu kadar tükürüklerini saça saça neden kinleniyorlar bu gazeteye. Cevabını çok çabuk aldım " Dosyaları görünce sıcak basan Türkiye Futbol Federasyonu ligi erteledi - Taraf - Istanbul - 21.07.2011 diye haber başlığı yapmış adamlar. Helal olsun

Adamlar hic kimseden korkusu yok,herseyi yayinliyorlar:D

Üst Alt