Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’e Hapis Cezası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’e Hapis Cezası

Aralarında oyuncu ve şarkıcıların da bulunduğu tutuksuz 34 sanıklı uyuşturucu davası karara bağlandı. Mahkeme, tüm sanıklar hakkında “Uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan 4 yıldan 18 yıla kadar değişen oranda hapis cezası verdi. Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya, “Uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay, şarkıcı Cenk Eren'e ise 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Karar kesinleşirse ünlü isimler cezaevine girecek.

baskalarin sarkisini calan cocuk sanmsitim ben bunu ilk basta sonra googledan baktim aktörmüs
böyle bos beles adamlarin gündeme gelmesi sacma yav

Çağatay Ulusoy ya da onun gibi popüler isimleri “tanımıyorum” ayakları aşırı komik oluyor. Yapmayın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

halledemezler. o işler artık öyle işlemiyor. deniz seki gibi parayla oynayan biri bile kodeste ömür çürüttü. dünya para kazanıyorsunuz ömrünüz boyunca yatıp yeseniz size yeter ne diye böyle pis işlere bulaşıyorlar anlamıyorum
deniz seki kaçmaya fırsat bulamamıştır para her kapıyı açar renktaş ayarlarlar bir şekilde

Çağatay Ulusoy kim heaemunna? Nasıl çok marjinal oldum. İşin goygoyunu bir kenara bırakacak olursak bu isimlerin bu işlere girmesi bana hiç mantıklı gelmiyor zaten adamlar akla hayale sığmayacak paralar kazanıyorlar yine çok çaba sarf etmeden neden böyle riske girsinler ki temiz şekilde gelirleri varken? Ya zorla bu işe sokuluyorlar ya da başka işlere ok vermedikleri için bir cezalandırma yöntemi olarak görüyorum.

Çağatay Ulusoy kim heaemunna? Nasıl çok marjinal oldum. İşin goygoyunu bir kenara bırakacak olursak bu isimlerin bu işlere girmesi bana hiç mantıklı gelmiyor zaten adamlar akla hayale sığmayacak paralar kazanıyorlar yine çok çaba sarf etmeden neden böyle riske girsinler ki temiz şekilde gelirleri varken? Ya zorla bu işe sokuluyorlar ya da başka işlere ok vermedikleri için bir cezalandırma yöntemi olarak görüyorum.

Çok emin olmamakla birlikte şunu söyleyeyim. Deniz Seki davasından biliyorum. Arkadaşım Deniz Seki’yle yakın arkadaşlar.

Bu ünlülerin çoğu kullanıyor. Dedikodu değil itiraf ediyorlar. Bunlar birbirlerine aracı oluyor. “Uğur’un kokaini Mustafa’nin kokaininden daha iyi” diyor ve Uğur’la tanıştırıyorlar. Aracı oluyor ve bu aracı olma temin etmeye giriyormuş. Bu gerçek mi yoksa arkadaşım Deniz Seki’yi savunma amaçlı taraflı mı anlattı bilemiyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt