Haber - Çağdaş Atan: "3 puanı Galatasaray değil, biz kaçırdık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Çağdaş Atan: "3 puanı Galatasaray değil, biz kaçırdık"

1691875644950.png
Çağdaş Atan:

"Öncelikler oyuncularımı ne kadar tebrik etsem az. Çok büyük övgüleri hak ediyorlar. Birçok pozisyon yakaladık, geçiş ataklarını çok iyi yaptık. Galatasaray çok iyi bir baskı takımı. Oyunculara kendi sahamızda kazandığımız topların en tehlikeli olduğunu söyledim. Oralarda çok dikkatli davrandık. Oyunun genelinde o çıkışları çok iyi yaptık. Çok iyi gol fırsatları yakaladık. İnsanlar saygsızlık olarak algılamasın ama 3 puanı kaçıran taraf biz olduk."

"Gökhan Sazdağı bu sene müthiş bir çıkış yakaladı. Zaha'ya karşı iyi durdu sahada. Taraftarımız da bugün beni çok duygulandırdı. İyide de kötüde de beraberiz onlarla. Olumsuzluklardan bile artık keyif almaya bakar olduk."

herifin 100 metre atletizm takımı için bütün yaz uğraşıp özel zemin hazırlamışlar. devre arası tek tarafı sulanan deplasmanlardan beri gördüğüm en büyük hinlik. tebrik etmek gerek.

Bu leş sahada bile top oynamadan konuşmak cesaret işi. Ama kritik 1-2 pozisyonları vardı. Golü atıp susturmazsan böyle konuşma ihtimalini de göze alırsın.

Çağdaş Atan: "İlk 6 takımın arkasında sıralanacak 7. takımın Anadolu şampiyonu olduğunu düşünüyorum. Bence o takıma da bir kupa verilmeli."

Üst Alt