# Çağlar Birinci - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Çağlar Birinci

Kiralık verilmeleri bile saçma bana göre Erhan dışında.A2 takımında oynamaları çok daha iyi olurdu.

Bence de. Hal, hatır, transfer için böyle kiralamaya devme edersek sonra çok yanarız bu oyuncuları neden oynatmıyorlar diye. Biraz araştırıp oyuncunun oynayabileceği bir kulüp bulmak çok mu zor. Bir sene sonra yeniden Anadolu'yu boylayacak, tutunamayacak, vasat bir adam için veriğimiz oyunculara bakmak. Bonservisiyledir bir de kesin, yapmışızdır öyle birşeyler. :mad:

bence serdar bonservisiyle verilmemiştir ya rıjkaard ın serdarı ne kadar tuttuğunu biliyoruz sanmıyorum böyle bir skandala imza atıcaklarını ama vermişlersede şaşırmam adnan sezgin bu sonuçta şükredelim ardayı emre çolağı vermemiş

Gençler bonservisiyle verildiyse birkez daha Adnan Sezgin'in iş bitiriciliğinden övgüyle bahsedeceğiz..:sopa::mad:

Çağlar nasılsa Hakan Baltanın arkasında yedek bekleyecek.Bu kadar oyuncuya ve + paraya değecek bir futbolcumu.Bence değil.

Galatasaray yönetimi inanılmaz şeyler yapıyor.Lig başlamadan deli edecekler taraftarları, kafayı sıyıracam

Galatasaray Futbol A.Ş’den Açıklama

Denizlispor’un milli oyuncusu Çağlar Birinci’nin transferi için kulüp ve oyuncu ile görüşmelere başlanmıştır.

25.05.2010 18:17

çağ: murat akça

lar: erhan şentürk

bir: semih kaya

in: serdar eylik

ci: bir miktar döviz

çok yazıkk!!!

Sadece Adnan Sezgin mi? Kimse ses çıkarmıyor mu yani? Eğer böyle birşey olduysa ayıbı tüm camianındır. Tamam Musa, Çağlar gibi vasat adamları alıyoruz, tamam yedek olacaklar da neden bulunmaz hint kumaşıymışlar gibi gençerlin hepsini yolluyoruz karşılığında? Söyleyeyim, Çağlar da sezon sonunda yok pahasına yeniden Anadolu'nun yolunu tutacak, biz bu oyuncuları verdiğimizle kalıcaz. Off...

Adnan Sezgin allah aşkına git şu takımdan artık.138 milyon euroluk kadro bu sezon başarılı olamadı.Bu kurduğunuz kadromu başarılı olacak

arkadaşlar bu ne telaş daha birşey bilmeden yönetime sallamaya başladınız, adamlar transfer yapsa suç yapmasa suç

Yalnız o fiziği neydi öyle adamın. :D

Verilen genç oyuncular felan saçmalık resmen bu transfer.

Galatasaray Futbol A.Ş’den Açıklama

Denizlispor’un milli oyuncusu Çağlar Birinci’nin transferi için kulüp ve oyuncu ile görüşmelere başlanmıştır.

artık transfer gelişmelerini böyle mi takip edeceğiz

yani her görüşülen oyuncu açıklanacak mı?

Caner'in ofansif özellikleri,Çağlar'ın defansif özellikleri fazla. Ben olsam Caner'i seçerdim ama yönetim ve teknik heyetin kararıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt