Çağlar, Ozan ve Yusuf'tan Maç Sonu Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çağlar, Ozan ve Yusuf'tan Maç Sonu Açıklamalar

Çağlar Söyüncü:

"Milli Takım'ı çok özlemiştim, güzel bir şekilde gidiyoruz. Yendik ama hatalarımız var, hatalarımızdan ders çıkarıp yolumuza devam etmek istiyoruz."
"Korkuyor, korkmuyor... Algı oldu. Biz kimseden korkmuyoruz. Onun da cevabı sahanın içinde."
"Dünya Kupası yeni bir süreç. Güzel bir şekilde başladık. Kazandık bugün ama hatalarımız var, ne olduğunu biliyoruz bu hataların ve onlara çalışacağız."
"Dünya Kupası'na gitmeyi çok istiyoruz. Hedefimiz bu. Bütün turnuvalara talibiz, gidip orada kalitemizi göstereceğiz. Hedefimiz bu."

Ozan Tufan:

"Özel çalışmaların meyvesini maçta yiyoruz. Ben de bu şekilde gol attığım için çok mutlu oluyorum."
"İki yönlü oynamayı seviyorum. Bu yüzden gol atma becerim ortaya çıkıyor. Arkadaşlarıma yardımcı olduğum için çok mutluyum."
"Bu tip uzak mesafeli vuruşlar için elbette özel çalışmalarımız oluyor. Kulüp idmanlarımızda çok kez çalışıyoruz. Böyle goller atınca elbette ben de seviniyorum."

Yusuf Yazıcı:

"Biz birarada vakit geçirmeyi çok seven bir takımız. Böyle olunca sahada birbirinin hatalarını kapatmak için koşan, mücadele eden bir takım ortaya çıkıyor. Skor alınca da çok mutlu oluyoruz. Oyunumuza da yansıyor enerjimiz diye düşünüyorum."
"Bu takımda olmaktan, bu arkadaş grubuyla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Pandemi herkesin moralini bozmuş durumda, umutsuz durumda, şu iki maçla halkımıza bir parça moral verdiysek ne mutlu bize."
"Hayaliniz var mı, çok umutlu konuşuyorsun" sorusuna Yusuf Yazıcı:

"Olunca görürsünüz...."

Üst Alt