Çağlar Söyüncü, Atlético Madrid'e Transfer Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çağlar Söyüncü, Atlético Madrid'e Transfer Oldu

Evans gitti Çağlar bitti gibi oldu maalesef. O çıkış yaptığı dönemdeki performansı iyiden iyiye geriye gitti. Fofana gibi bir cengaver de piyasaya çıkınca yüzüne bakılmadı. Ha bu seneki Leicester takımında rahat oynardı ama kontrat işini yokuşa sürünce onlar da kendilerince böyle cezalandırdılar herhalde.

Evans yanında oynayan stoperleri çok iyi toparlayan bir herif. Phil Jones danasını bile iyi stoper gibi göstermişti. Çağlar'ın savrukluğu ön plana çıktı böyle olunca.

Atletico'da doğru düzgün stoper kalmamıştı iyi oluyor gitmesi oynar ve eski seviyesine döner umarım. Ben niyeyse Inter'e gidecek diye düşünüyordum öyle haberler çıkıyordu onlar da bayağı stopersiz kalacak çünkü.

Atletico'nun da savunması epey problemli, Savic de sakatlık sorunundan düzenli oynayamıyor, kariyeri iyice geriye gidebilir kafayı toparlayıp iyi oynamaya başlamazsa.

Bir oyuncu mevcut kulübünde cikmaza girdi mi kan degisimi her zaman iyidir diye düsünüyorum.

Eski günlerine geri dönmeyi basarirsa Atletico'nun o igrenc futbolunda kendine güzel bir yer bulabilir.

Üst Alt