çağlar söyüncü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

çağlar söyüncü

Kiralandığı takımda full oynayan Emre Can Coşkun da iyi stoper bizim oyuncumuz Semih'i gönderip şans vermek lazım

Bundesliga da 2016/17 sezonu icin "Rookie of the year" ödülü icin aday gösterilmis. Diger adaylar Ousmane Dembele(Dortmund), Nabil Bentaleb(Schalke), Riechedly Bazoer (Wolfsburg) ve Jordan Torunarigha (Hertha Berlin).

Büyük ihtimal Dembele alir bu ödülü ama ben oyumu Caglar dan yana kullandim.

Oy kullanmak isteyenler buradan kullanabilir: Bundesliga-Rookie

DCXSiVWUwAA80lF.jpg

Son düzenleme:
Çağlar Söyüncü: "Türkiye seçeneğini düşünmüyorum. Burada bir fırsatımız var. Türkiye’yi temsil ediyoruz. Cengiz, Enes, Cenk Şahin..."

Çağlar Söyüncü: "Türkiye’de futbolcular üzerinde inanılmaz bir rahatlık var. Almanya'da öyle değil, herkes işini yapıyor." (Fanatik)

Diyoruz iste Topal oynayacagina Caglar oynasin diye Euro dan beri.

Orijin stoper en azindan. Hata yaparsa yapsin genc oyuncu, Topal da hata yapiyor Serdar da Semih de. Kac defa yaktilar bizi, onlar yerine potansiyeli olan BUNDESLIGA oyuncusu oynasin iste. Artik genc oyunculara karsi olan tavirlardan uzaklasmaliyiz.

Adamlar gidiyor gözü kapali 17 yasindaki veleti CL macinda ilk 11 oynatiyor falan, asmaliyiz artik bunlari.

Diyoruz iste Topal oynayacagina Caglar oynasin diye Euro dan beri.

Orijin stoper en azindan. Hata yaparsa yapsin genc oyuncu, Topal da hata yapiyor Serdar da Semih de. Kac defa yaktilar bizi, onlar yerine potansiyeli olan BUNDESLIGA oyuncusu oynasin iste. Artik genc oyunculara karsi olan tavirlardan uzaklasmaliyiz.

Adamlar gidiyor gözü kapali 17 yasindaki veleti CL macinda ilk 11 oynatiyor falan, asmaliyiz artik bunlari.

asamoah seneye falan gelsin dert degil.belki de hayrımıza oldu abi.tarık yuhalanacıgı için melih gökçimen ve batuhan tekin gibi iki milli takım solbeki şans bulabilir bizde.

Benim arkadasımın yakın arkadasıdır, hep milli maçlarda oynamasını çok istiyordum, sebebi de ortada. Gayet güzel oynadı umarım üstüne koyarak devam eder ve yolu Türkiyeden geçmez uzun süre

XPERIA X

Üst Alt