Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

Cevap: Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

Güizayla stancuyu verilen paralar ve takıma verdikleri ve verecekleri olarak kıyaslayın.Sıkıntı kalmaz.

Stancu 5 milyon euro güizanın toplam maliyeti 25 milyon euro bende bunu anlamıyorum hiç konuşulmuyor :) aynı şekilde 5.5m euroluk stoch 11 e giremiyo ses soluk yok kimsede :)

ne oyuncular geldi ne oyuncular gitti hemde 4 5e degil 7 8 geldiler.

ne katki sagladilar, 1 2 oyuncunun az bi katkisi olmussa bile sorunlu ciktilar.

ben stancudan son derece menunum 5 almisiz az bile!

birde daha genc oyuncu insAllah hic gitmez ama bu adamin degeri rahatca 15 20 milyona cikar!

IQ seviyesi 60 ve üzeri olan bir kişi stancu nun romanya'dayken rusya'ya transfer olması ile misimoviç'in rusya'ya satılması arasında bağ kuramayacaktır. yahuu ne alaka misimoviç'in ruslara satılmak istenmesiyle stancu'nun bize gelmesi

Şunuda unutmayın, Stancu ciddi potansiyelli bir futbolcu olduğu gösterince Fb medyası kudurtuyor ortalığı. M. İdmanyurdu Futbol şube sorumlusu ne dedi " Ben konuyu kapatmıştım ama gazeteciler ısrarlar benden bilgi aldı ve gündem yaptı "..........sorun var mı????

Stancu 5 milyon euro güizanın toplam maliyeti 25 milyon euro bende bunu anlamıyorum hiç konuşulmuyor :) aynı şekilde 5.5m euroluk stoch 11 e giremiyo ses soluk yok kimsede :)

Ulan milliyet adam böyle birşey demediki hatta stancu 20 milyon dolara gider kehanetinde bulunmuştu sadece misi kadro dışı becali rusya ilişkisi misiyi kadro dışı bırakan hagi ve gidebilecğei tek lig rusya burda birşeyler olduğunu ima etti çakar .

Arada Stancu hakkında da attı tuttu Becali nin Galatasaraya çakmasıdır filan dedi.Senn dedğin 20 milyon meselesi 2-3 hafta önceydi.Her hafta değiştiryolar kafalarına gore işte anla.

guiza kendini ispat etmişti bi yönden bişey demiyorum ona ama stoch konusuna %100 katılıyorum kendini isbat etmemiş oyuncuya 5 milyon€ verilirrmi diyordu dün ahmet çakar peki stoch damı kendini isbat etmişti demek geliyor içimden bizden alacağı 1 milyon € ye kafayı takmışlar stoch yıllık 3 milyon € alıyor lafını etsin biri.

Rendaşlar oyuna gelmeyin,Dün gece güzel oyunumuza bile gölge düşdü.Futbol konuşacaklarına stancuyu konuşuyorlar.Stancu gelmeden önce 14 maçta 17 gol atmış.Yedek olarak gelse anlarım.Bırakın bu işleri ne transferler gördü bu türkiye;)

Taraftar baktılar takıma protesto yapmıyor işlerine gelmedi,Hemen taraftarı takıma karşı kışkırtmaya çalışıyorlar.

becali ile zapata olayını çözemedim???yıllardır bu işten paralar kazanan otorite ahmet çakar bey,

Eğer ki bükreşin başkanı becaliyi diyorsanız ona para ödenmedi.Çünkü zapatanın bonservisi elindeydi.

Eğer ki menejer ioan becaliyi diyorsanız.Alakası yok çünkü zapatanın menejeri Constantin Dumitrascu şirketi ise Mondial Sport Management & Consulting sarl... dır.

Şimdi benim futbol otoritesi olarak lanse eden ve edilen Sayın Ahmet ÇAKAR beye soruyorum,

Zapata ile becali ilişkisi nedir????

Transferler baktılar iyi çıktı,futbollarına laf atamıyorlar başka şeyler uydurup karalamaya çalışıyorlar beyinsiz adamlar..

Zenci ve baya kalıplı bir abi seni görmek istiyormuş Ahmet Çakar,adı Shaquille'miş.

Çakar laf cambazı kardeşim arada bunlarıda sokuyor işte

becali ile zapata olayını çözemedim???yıllardır bu işten paralar kazanan otorite ahmet çakar bey,

Eğer ki bükreşin başkanı becaliyi diyorsanız ona para ödenmedi.Çünkü zapatanın bonservisi elindeydi.

Eğer ki menejer ioan becaliyi diyorsanız.Alakası yok çünkü zapatanın menejeri Constantin Dumitrascu şirketi ise Mondial Sport Management & Consulting sarl... dır.

Şimdi benim futbol otoritesi olarak lanse eden ve edilen Sayın Ahmet ÇAKAR beye soruyorum,

Zapata ile becali ilişkisi nedir????

[video=youtube;4ucwHA23V2I]https://www.youtube.com/watch?v=4ucwHA23V2I[/video]

Ardayla uğraşsın o:) Kaptan ne kadar medyayla içli dışlı olsada bunlara inat yancı medyaya inat hep yanında olmak lazım ..

bıktım bu ''açıklarsam yer yerinden oynar'' triplerinden :mad:

varsa bi bildiğin çık ortaya delikanlı gibi söyle..

ha yok söylemem dersen,

bende senin ahlakın karşısında tiksinirim,şantaj yapıyo demekki derdi para koparabilmek diye :mad:

adnan sezgin nin açıklamalrından ben hiçbirşey anlamadım.net cevap verip susturamadı,özellikle misimovic konusunu geçiştirdi.adam akıllı açıklama yapın bizde bilelim neyin ne olduğunu

benimde senin o bikinili halin aklıma gelince miğdem bulanıyor ahmet...

Üst Alt