GSC Haber - Calciomercato: "Icardi'nin İtalya'ya dönmesi zor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Calciomercato: "Icardi'nin İtalya'ya dönmesi zor"

Ne diyosan de ne yapayım
Geçen bu meseleyi etraflıca düşünmeye çalıştım ama düşündükçe manyak oldum

Bir yandan diyorum ki şu repütasyonlar PL'de isteyen çıkmaz öte yandan bakınca Weghorst'u deneyen ölücü Man Utd neden bu adamı denemesin? Geçen sezon da bize yazılmadan önce bunlara yazılmıştı. Öte yandan Chelsea bu tarz garip santrfor transferleriyle meşhurdur şu anda da santrfor aryırorlar.

Bayern benzer şekilde almak istediği kimseyi alamazsa ucuza çözüm bulmak zorunda kalacak. Bundan iyi çözüm olur mu.

PSG'nin yeni hocası denemek isteyebilir.

Real Madrid imajını sorun etmezse yedeğe alabilir. Atletico Madrid zaten en ciddi rakip.

Inter, Milan, Roma, Juventus (satışlara göre) dörtlüsü fellik fellik santrfor arayacak yazın. Bunlardan herhangi birinin de ufak ufak olsa da ihtimali var.

Bir de bunların ötesinde Avrupa'nın dışında dünyanın parasını akıtabilecek bir kulübün çıkması riski var. Bekleyip göreceğiz umarım olur ama gelmezse yıkım büyük olacak

Bence tek gercekci opsiyonu Atletico olur. Onlar zaten Vlahovici istiyormus ve Juventusa takas olarak istiyorsaniz Moratayi alin demisler.

Bayernin elinden kaparlarsa ve bu haber dogruysa, hic adam gibi takim kalmaz Icardin icin. Bayern Wanda var diye istemez zaten ve tek biz kaliriz

Geçen bu meseleyi etraflıca düşünmeye çalıştım ama düşündükçe manyak oldum

Bir yandan diyorum ki şu repütasyonlar PL'de isteyen çıkmaz öte yandan bakınca Weghorst'u deneyen ölücü Man Utd neden bu adamı denemesin? Geçen sezon da bize yazılmadan önce bunlara yazılmıştı. Öte yandan Chelsea bu tarz garip santrfor transferleriyle meşhurdur şu anda da santrfor aryırorlar.

Bayern benzer şekilde almak istediği kimseyi alamazsa ucuza çözüm bulmak zorunda kalacak. Bundan iyi çözüm olur mu.

PSG'nin yeni hocası denemek isteyebilir.

Real Madrid imajını sorun etmezse yedeğe alabilir. Atletico Madrid zaten en ciddi rakip.

Inter, Milan, Roma, Juventus (satışlara göre) dörtlüsü fellik fellik santrfor arayacak yazın. Bunlardan herhangi birinin de ufak ufak olsa da ihtimali var.

Bir de bunların ötesinde Avrupa'nın dışında dünyanın parasını akıtabilecek bir kulübün çıkması riski var. Bekleyip göreceğiz umarım olur ama gelmezse yıkım büyük olacak
Milan thuram falan cozer.digerleride ingilterenin alt sira takimlarindan,fransanin marsilyasindan vs birilerini bulur dert etme

Bayern artık ailesi problemli, gay, siyahi ve islamiyeti yaymak isteyen topçulardan uzak durur.
Real madrid forvetsiz eğer harry kane alırsa onlarda istemez.
Barca'nın lewası var ama tottenham kane'i satarsa yedek forveti var mı bilemiyorum.

inşallah hiç bir yere gideemezde kucağımıza düşer

Üst Alt