Camiadan Duyumlar - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

Yeni yonetimin bu hamleyi yapabilmesi icin oncelikle en son alinan sosyal tesis kararini genel kurul vasitasi ile kaldirmasi gerekir .
Üstat Adnan Polat genel kuruldan izin almadan 5 seneliğine eski sözleşmeyi uzatmıştı hatırlatırım ki Adnan Polat'ı da severim ama gerçek bu...İsterse başkan yapar ağzın açık kalır...

Üstat Adnan Polat genel kuruldan izin almadan 5 seneliğine eski sözleşmeyi uzatmıştı hatırlatırım ki Adnan Polat'ı da severim ama gerçek bu...İsterse başkan yapar ağzın açık kalır...

Yapamaz cunku adnan polatin aldigi toplu yetkiler icerisinde bu tip bir tasarrufu genel kuruldan birinin mahkemeye goturmesi karsisinda kendisini koruyan maddeler vardi

Etik degildi ama hukuken engel yoktu

Su an ise kayda gecmis genel kurul iradesi var sosyal tesise cevrilmesi ile ilgili

Kongre toplar kaldirir o karari eyvallah , ama kaldirmadan adim atamaz

Bu diger adaylar icin de gecerli

Yeni yonetimin bu hamleyi yapabilmesi icin oncelikle en son alinan sosyal tesis kararini genel kurul vasitasi ile kaldirmasi gerekir .
Burak Elmas hakkında neler düşünüyorsunuz sn. Genel kurul üyem?

Burak Elmas hakkında neler düşünüyorsunuz sn. Genel kurul üyem?
Bana sormadın ama bildirim geldi bunu yapıştırmam gerek kusura bakma ama tam bir yavşak, fakir bir aç köpek ama kendisini baron zannediyor fenerin tas yalayıcısı inşallah parça parça olur...hürmetler...
Sana sordum başka kime soracam renkdaş.
Burak denen hain için aynı duyguları paylaşmaktan memnuniyet duydum. Saygılar.

Galatasarayin en buyuk dusmani yine Galatasaraylilar anlasilan.
Serefsiz herifler bi hayriniz dokunsun su camiaya herkes kendini zengin etme pesinde.
Para hirsiniza tukureyim bokunuzda boguldunuzu goruruz umarim.

@Uğur Güzel Adnan Öztürk'ün olayı tam nedir? Dursun sonrası duayenlerden de icazet alarak başkan olmak istiyor yazmıştın daha önce gssözlük'te sanırım. Şimdi Ozan Korkut gibi genç ve pek tanınmayan birisinin listesinde olmakla ne yapmak, nereye varmak istemektedir? :asd:

sence burak tayfası yüzünden dursun aradan sıyrılıp başkan olur mu? Sonrasında da burak vs dursun'un yönetiminde görev alır diyorum ben.
Sarper istediği için "mayıs ayı divan kurulu toplantısı" başlığında şöyle bir simülasyon yapmıştım ki katılımın görece düşük olmasıyla ocak ayına göre;

1. sandık

Dursun Özbek: 60
Mustafa Cengiz: 40
Ozan Korkut: 10
Ali Fatinoğlu: 3

2. sandık

Dursun Özbek: 80
Mustafa Cengiz: 50
Ozan Korkut: 7
Ali Fatinoğlu: 3

3. sandık

Dursun Özbek: 80
Mustafa Cengiz: 60
Ozan Korkut: 8
Ali Fatinoğlu: 2

4. sandık

Dursun Özbek: 70
Mustafa Cengiz: 60
Ozan Korkut: 25
Ali Fatinoğlu: 10

5. sandık

Mustafa Cengiz: 110
Dursun Özbek: 50
Ozan Korkut: 20
Ali Fatinoğlu: 5

6. sandık

Mustafa Cengiz: 90
Ozan Korkut: 50

7. sandık

Mustafa Cengiz: 80
Ozan Korkut: 60
Ali Fatinoğlu: 30

8. sandık

Dursun Özbek: 20
Ali Fatinoğlu: 15

9. sandık

Mustafa Cengiz: 70
Ozan Korkut: 50
Dursun Özbek: 30
Ali Fatinoğlu: 20

10. sandık

Mustafa Cengiz: 50
Ozan Korkut: 30

11. sandık

Dursun Özbek: 50
Mustafa Cengiz: 45
Ozan Korkut: 35
Ali Fatinoğlu: 25

12. sandık

Ozan Korkut: 70
Dursun Özbek : 50
Mustafa Cengiz : 40

13. sandık sonuçları:

Dursun Özbek: 40

14. sandık sonuçları

Mustafa Cengiz: 65
Dursun Özbek: 40

15. sandık sonuçları

Mustafa Cengiz: 70
Dursun Özbek: 35
Ali Fatinoğlu: 15

16. sandık sonuçları:

Dursun Özbek: 30
Mustafa Cengiz: 35
Ali Fatinoğlu: 20

17. sandık sonuçları:

Ozan Korkut: 65
Mustafa Cengiz: 45

18. sandık:

Dursun Özbek: 110
Ozan Korkut: 90
Ali Fatinoğlu: 30
Mustafa Cengiz: 20

GENEL TOPLAM
Mustafa Cengiz-1090
Dursun Özbek-1005
Ozan Korkut-760
Ali Fatinoğlu-238

Genel Katılım Tahminim de geçersizleri saymazsak 3093 civarı olur...Beyaz Oy filan olursa da 3100 diyelim zira genelde 5-10 beyaz oy çıkıyor...

Ben genel kurulun bu kadar omurgasız olduğunu düşünmüyorum. Evet Dursun Özbek'i seçtiler, ibra da ettiler... Ama başkanlıktan indirdikten üç ay sonra tekrar seçeceklerini zannetmiyorum.

@Uğur Güzel Adnan Öztürk'ün olayı tam nedir? Dursun sonrası duayenlerden de icazet alarak başkan olmak istiyor yazmıştın daha önce gssözlük'te sanırım. Şimdi Ozan Korkut gibi genç ve pek tanınmayan birisinin listesinde olmakla ne yapmak, nereye varmak istemektedir? :asd:

Üstat yazmıştım daha önce hatta 26 mayıs seçimleri yönetim kurulu aday listelerinin değerlendirmesini yapıyordum tek tek...

Üst Alt