Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

Cevap: Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

Yani gercekten anlamiyorum. Madem kendine o kadar cok güveniyorsun, neden yeni bir ekip kurmuyorsun? Bu benim yeni ekibim, yeni sezon icin düsüncelerim bunlar, hedeflerim bunlar demiyorsun? Galatasaray´in menfaatleri icin güven tazelemeyi kabul ediyorum demiyorsun? Kac yönetici kaldiniz ki? Adnan Polat´in arkasinda 3-4 adam kaldi. Nasil Galatasaray´i temsil edeceksiniz siz? Edemiyorsunuz zaten. Olan bize oluyor ya.

Ayrica Adnan Polat Can Cobanoglu gibi adamlari getirmeyi düsünüyorsa, Fatih Terim haberlerinin gercegi yansitmadigini söyleyebiliriz. Fatih Terim´in oldugu yerde Can Cobanoglu gibi adamlar olmaz. Isim önemli degil. Zaten LigTV bugün Adnan Polat´in yabanci TD düsündügünü söyledi.

bu mıllı takımda 2008de var mıydı.ynı fatıh terımle calısmısmıydı beraber

yav bıraksın gitsin GS düsmanı bi herif. istemez kalsın. adnan polat gitsin yazarlık yapsın can cobanogluyla. dısardan iyi yorumluyor GS ı.

Arkadaşlar adnan polat, can çobanoğlunu adnan sezgini aratsın diye başa getiriyor olabilir..

galatasaraylı olup olmadığı belli olmayan bi adama takımı emanet etmek ve menajer yapmak dünyanın en büyük salaklığı olsa gerek...

bu adam bir ara Mustafa Denzili ile spor programı yaptı sanki

Tuttuğu takım bu kadar önemli mi??:),Önemli olan yapılacak işler değilmi??,Bizim takımda oynayan şuan Fbli hatta bjklide var hatırlatırım..Profesyonel bakılıyor..Can cobanoğlu gelir gelmez ama takım muhabbetini bıraksak diyorum..Liseli mi?? olması lazım.Esas Gs'li olanlarıda görüyoruz..Boşverin şu ayrıntılara takılmayın.

Tuttuğu takım bu kadar önemli mi??:),Önemli olan yapılacak işler değilmi??,Bizim takımda oynayan şuan Fbli hatta bjklide var hatırlatırım..Profesyonel bakılıyor..Can cobanoğlu gelir gelmez ama takım muhabbetini bıraksak diyorum..Liseli mi?? olması lazım.Esas Gs'li olanlarıda görüyoruz..Boşverin şu ayrıntılara takılmayın.

adam doğru işler yapsın tutuğu takımdan bana ne klübe yararı olsun yeter

Valla hic duydugum biri degil , gekirse umarim basarili olur ...

Hani şarap gurmesi,deneyeceği 2 şaraptan ilkini tattıktan sonra kararlı bir şekilde ''Bu daha iyi!'' diye diğerini göstermiş de bu tercihini ''Bundan daha kötüsü olamaz'' şeklinde izah etmiş ya?!....Adnan lardan Polat soyadını taşıyan için aklıma geldi,Sezgin olanı kalsa ne olur?,gitse ne olur?...

Yaw tuttuğu takım önemlimi ne demek. Tabiki önemli. Sonra Keita neden satıldı, Serdar, Alituran falan niye alındı diyorsunuz. Bu adamlar daha çok ekonomik menfaatleri gözetirler. Sonrada 3 kuruş kar ettik başkan diye yaranırlar. Fenerde bu işi kim yapıyor acaba yada beşiktaşta. Adnan Sezgini niye istemedik. Futbolcuları maça hazırlamak dahil, teknik, taktik futbol bilgisi üstdüzeyde ve takımını gerçekten seven insanların bu işi yapması gerekir. Çobanoğlunun gelmesiyle hiçbirşey değişmez. Adnan Polat futboldan anlamadığı için oraya futboldan anlayan birini getirmek istiyor tamam ama bu Çobanoğlu değil. Fenerde Aykutun yaptığı işi bizde yapacak hiçmi eski futbolcumuz yok. Ben şimdiden gelecek senedende ümidi kestim çünkü AdnanP.ın kafası hala aynı kafa...

galatasaraylı olması tabiki önemli... futbolcu başka takımı tutabilir ama bi yönetici veya menejer başka takımı tutamaz... siz bi insanın iyi niyetinden nasıl bu kadar kesin emin olabiliyorsunuz ve futbolcular bu adama saygı gösterir mi..... sarsılın kendinize gelin futbol takımını galatasaraylı olmayan bi adama tesklim etmek ne demek böyle saçmalık olur mu yavvvvvv

katiliyorum

yoneticilik gonul isidir karsiliginda maas bonservis alinmaz

fenerli yonetici falanda olmaz

sapina kadar GS li olacak yonetici

ama bu adam yonetici degil sezgin gibi maasli bir eleman olacak

bu nedenle isini nasil yaptigi onemlidir

adnan polat defol git ama önce avatarımdaki adamı al takıma bari yaptğın hatayı düzelt. takımın içine ettin zaten.

Üst Alt