Çanak Anteni Olana ŞOK ! | TRT'yi Şifresiz İzleme Yöntemleri


TRT'den yayınlanacak olan 2010 Dünya Kupası maçlarını çanak antenleriyle izlemeye hazırlanan futbolseveleri kötü bir sürpriz bekliyorTRT yayınlarını çanak anten aracılığıyla izleyenlerin 11 Haziran-11 Temmuz arasında düzenlenecek 2010 Dünya Futbol Şampiyonası maçlarının yayımı sırasında ekranları kararacak. Şampiyonanın yayın haklarını Türkiye toprakları için satın alan TRT bu maçların canlı görüntülerini uydu aracılığıyla yayınlayamayacak.Daha önce çeşitli spor dallarındaki dünya ve Avrupa şampıyonalarında ya da Formula 1 gibi çeşitli etkinliklerinde uydu yayınlarına şifre koyan çeşitli TV kanalları, turvunavaların başlangıcından sonra bir şekilde bu şifreyi sızdırarak 'çanak izleyicileri'nin sorunlarını çözmüştü.Habertürk DHA
 
Cevap: Uyduda Dünya Kupası ŞifreliSeoul cihazlar her türlü şifreyi kırar. bizde var sorun yok. tavsiyem ederim sizlere.
 
Cevap: Uyduda Dünya Kupası ŞifreliBizim uydu alıcı da çok gereksiz bir markanın ürünü.Biss key'i elimle kaç defa girdim ama Ntv'deki İspanya Ligi ve İtalya Ligi'ni izlemek nasip olmadı geçen yıl.En iyisi servise götürüp yazılım yükletmek.
 
Cevap: Uyduda Dünya Kupası ŞifreliTRT için antene bile gerek yok :D

Sıgara paketinin içindeki aluminyum kaplama kağıdı külah yapın, sivri ucunu tv nin anten girşine sokun, TRT yine çeker :asd:

( Bkz: Öğrenci evinde edinilen tecrübeler :D )

:asd:

Benim uydu alıcı eski (5 senelik). Biss key falan giremiyorum. Servisine götürmem gerekecek. Antenle çekilmez o maçlar. :asd:
 
Çanak Anteni Olana ŞOK !Dünya Kupası'nı çanak antenleriyle izlemeye hazırlananları kötü bir sürpriz bekliyor.TRT yayınlarını çanak anten aracılığıyla izleyenlerin 11 Haziran-11 Temmuz arasında düzenlenecek 2010 Dünya Futbol Şampiyonası maçlarının yayımı sırasında ekranları kararacak. Şampiyonanın yayın haklarını Türkiye toprakları için satın alan TRT bu maçların canlı görüntülerini uydu aracılığıyla yayınlayamayacak.Daha önce çeşitli spor dallarındaki dünya ve Avrupa şampıyonalarında ya da Formula 1 gibi çeşitli etkinliklerinde uydu yayınlarına şifre koyan çeşitli TV kanalları, turvunavaların başlangıcından sonra bir şekilde bu şifreyi sızdırarak 'çanak izleyicileri'nin sorunlarını çözmüştü.Gazete Haberturk
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt