Candan Erçetin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Candan Erçetin | Başkan Yardımcısı

Demirören de kaç sene başkandı. Tecrübeyle alakası yok fazla bence olayın. Ön yargılı olmaya gerek yok.

haklısın aslında biraz sert çıktım ama şok oldum gerçekten.zaten ünal aysal o mevkiye koyacağı adaylardan hangisini koysa bir şey değişmeyecekti tek otorite aysal şu an.candan erçetin'i de çok severim normalde tarzını dinlemesem de pek çok konserine gittim hayırlı olsun iki taraf adına da.

sizin babanız Galatasaray Üniversitesinde derste veriyor mu?

birader mesele nerde ders verdiği kim olduğu ne iş yaptığı değil profesyoneller gelcek dedi bu geldi bunu garipsedik. profesyonel lafı hikayeydi temizlik yapılmış işte.yapmasında demıyoruzda açık açık söyle yani

birader mesele nerde ders verdiği kim olduğu ne iş yaptığı değil profesyoneller gelcek dedi bu geldi bunu garipsedik. profesyonel lafı hikayeydi temizlik yapılmış işte.yapmasında demıyoruzda açık açık söyle yani

benim tepkim aslında bunaydı genel kurula sadece 20 gün kala başkan adayı olabilecek kişilere durumu açıklıyorsun isterseniz siz de seçime katılın diye :eek:.

tekrardan söylüyorum o mevkiye kim gelirse gelsin bir şey değişmeyecekti tek otorite aysal olmuştur farklılık oldu iyi de oldu aslında sizin tabirinizle yaşlı kel bir göbekli kukla olacağına orada candan hanım olsun ;).bu arada ünal aysal'a da profesyonelleşme yolunda başarılar diliyorum.

hayır.şarkıcı da değil.saçı kızıl da değil.

Candan Erçetin'i daha iyi bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Onun hakkında bilgileri televizyonlarda,gazetelerde,magazinlerde bulamayacağınız için başka yerler kullanın.

Saygılar...

ünal aysal"ın suçu ne?

aziz yıldırım gibi yönetime şerefsiz ve şikeci adamları etrafına mı toplayacaktı.

bizim yönetime kültürlü ve Türkiye"nin saygın sanatçılarından Candan hanım yakışır:eek:

kadın sanki transfer yapacak.Sosyal aktiviteler ile ilgelenecektir çoğunlukla.

Candan Erçetin'i daha iyi bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Onun hakkında bilgileri televizyonlarda,gazetelerde,magazinlerde bulamayacağınız için başka yerler kullanın.

Saygılar...

haklısın renkdaş biraz sert çıktım başta sakin kafayla düşününce fena bir fikir olmadığını düşünmeye başladım

güzel vizyon güzel bakış açısı. kadın her zaman kafa açar ufuk geliştirir ve candan erçetin gibi bir insan olunca insan ayrı seviniyor. canını sevdigim <3

attachment.php

[video=youtube;qpa7Iy_naoc]https://www.youtube.com/watch?v=qpa7Iy_naoc[/video]

Ekli dosyalar

• zeytin2.JPG
    zeytin2.JPG
    150.5 KB · Görüntüleme: 189

Türkiye'nin sanatçı denilen ender insanlarından duruşu ile kültürü ile fark yaratan kadını bile popçu parçası yaptınız

Hayatımla özdeşleştirdiğim şarkıları vardır sanatçı olarak çok severim ayrıca inanılmaz kültürlü ve çok iyi bi Galatasaray'lı. Gerçekten çok sevindim.

[video=youtube;HniCYwkrk_s]https://www.youtube.com/watch?v=HniCYwkrk_s[/video]

:ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayato llah:

profosyonel diyorsunuzda Candan Erçetin'de profosyonel değilmi. hukuk fakultesi öğrencileri diksiyon dersi verdiğine göre,

hem konuşmayı hem de nasıl konuşulacağını biliyordur. ayrıca yabancı dil bilgiside var.

bu arada başkan yardımcısı ne iş yapar? tff ye gider yapmakmıdır işi? bizim rakibizim uefa değilmi?

Üst Alt