Caner Erkin Galatasaray'da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da İddiası

Saracchi'nin performansını yeterli bulmayan teknik direktör Fatih Terim, sol beke takviye istedi ve yabancı sınırını dikkate alan Galatasaray Yönetimi çözümü eski yıldızı Caner Erkin'de buldu.

Mevzu defansif yönünün leş olması ise, Saracchi de en az Caner kadar rezalet bir oyuncu.
Hücum olarak da tempoları haricinde aralarında kalite farkı olduğunu düşünmüyorum. Bilakis, Caner'in her sezon 7-8 tane kafadan asisti var.
Yabancı sınırını dikkate alırsak mantıklı bir hamle olur.

Takımımıza katkısı üst düzey olacaktır.Tahminen 20 asist 10 gol ortalamasını tutturur ama bizim kalede.

Bu sezon oynadığı tüm maçlarda arkasına atılan toplar ya gol oldu ya da tehlikeli atak.Her maç 20-30 orta açıyor 4-5 tanesi üst düzey geri kalanı saçma sapan ortalar.

Evladımız olduğu için arda ile kavga etsin diye takıma kazandırıyoruz.Vardir hocanın bir bildiği.

Mevzu defansif yönünün leş olması ise, Saracchi de en az Caner kadar rezalet bir oyuncu.
Hücum olarak da tempoları haricinde aralarında kalite farkı olduğunu düşünmüyorum. Bilakis, Caner'in her sezon 7-8 tane kafadan asisti var.
Yabancı sınırını dikkate alırsak mantıklı bir hamle olur.
yaşı ilerlemiş oyuncunun bi sene sonra aynı katkıyı vermemesi çok olağan üstelik saha içerisinde fb ve bjk de hakemlerin yaşattığı özgürlüğüde asla yaşayamayacak.
saraçi genç herif koy sahaya ciğeri patlayana kadar koştursun üstelik oynadığı takımı çok kolay benimseyecek bi tipe benziyor. hata yapmıyoruzdur umarm

yaşı ilerlemiş oyuncunun bi sene sonra aynı katkıyı vermemesi çok olağan üstelik saha içerisinde fb ve bjk de hakemlerin yaşattığı özgürlüğüde asla yaşayamayacak.
saraçi genç herif koy sahaya ciğeri patlayana kadar koştursun üstelik oynadığı takımı çok kolay benimseyecek bi tipe benziyor. hata yapmıyoruzdur umarm
Reis Saracchi hakkındaki fikirlerimi az çok biliyorsundur. Dediğin gibi tempolu bir herif ama topu defanstan hızla taşımak ve alıp içeri çevirmek haricinde herhangi bir meziyeti olmayan birisi ve defansta en az Caner kadar açık veriyor. Caner geri dönemiyor, bu geri döndüğü halde içinden geçiyorlar. Fark yok yani.
Caner'i yerli havuzu için istiyorum. 11 için değil zaten.
Saracchi'yi fesh edip yerine bi tık daha iyi bir yabancı sol bek + Caner yaparsak mantıklı bir hamle yapmış oluruz.
Bir de bu Saracchi'ye extra kıl olmamın nedeni herifin beyni error veriyor. Abuk subuk fauller yapıyor sürekli.

Bakmayin burada bos konusanlara bir orta Diagne gol olunca herkes sever.
Bence gs almayacak ama keske alsa. istemeyenler 3 yerli yazsın

Bizden hiçbir halt olmaz.
Teşhisler hep hatalı.Hep klişe cümleler.
Caner karaktersizmiş.Bizim takımın alayı karaktersiz.Sahada aldığı paranın hakkını oynadığı oyunla veremiyor hadi onu anladım.Takımının hakkı yeniyor ona bile ses çıkarmayacak kadar karaktersiz dolu takım.

Caneri istemezler.Emre kılınçı ilk 11 koyarlar.Ondan sonra neden başarısız oluyoruz diye ağlarlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt