Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

As kadro:

--------------Leo Franco---------------

--Sabri-----Servet-----Zan-----H.Balta--

----------------M.Sarp------------------

-------------Arda--------Elano-----------

----Keita-----------------------Kewell----

-----------------Baros-------------------

T.D. Frank Rijkaard

Yedek Kadro:

------------------Orkun---------------------

---Uğur-----Emre Güngör--E.Aşık----Caner----

-----------------M.Topal---------------------

--------Aydın--------Ayhan------Barış Ö------

---------------Nonda------Sercan------------

T.D. Johan Neskeens

Alın size iki ayrı kadro...

Linderoth fasulye İsveç'e dönebilir..

Bunlar antrenman yapsa çekişmeli geçer he :D

Hayırlı olsun çok yönlü, kaliteli ve genç bir oyuncuyu kadromuza kattık.

Burak Eren, ScoutGs ve en başta Haldun Üstünel'e teşekkürler.

Vay be..Hakan Balta´nin alternatifi Caner Erkin..Gercekten müthis bir takim kurduk...

Bakarsiniz Hakan Balta Caner´in alternatifi olur, maclardan cok yedek kulübemizi gösterirler son maclarda oldugu gibi:)Tesekkürler Haldun Üstünel..Cok büyüksün...

Ayrica bu sene Caner icin yine fazla para ödemedik..Herkesin dikkatine.O parayi da seneye verecegiz Caner´in bonservisini almak icin..Zaten bu kadro cok basarili olursa her sene 1 transferden fazla olmaz..Bu para nerden geliyor diyenlere duyrulur..Biz akilli transfer yapiyoruz..Sizin gibi kazik yemiyoruz

Vay be..Hakan Balta´nin alternatifi Caner Erkin..Gercekten müthis bir takim kurduk...

Bakarsiniz Hakan Balta Caner´in alternatifi olur, maclardan cok yedek kulübemizi gösterirler son maclarda oldugu gibi:)Tesekkürler Haldun Üstünel..Cok büyüksün...

Ayrica bu sene Caner icin yine fazla para ödemedik..Herkesin dikkatine.O parayi da seneye verecegiz Caner´in bonservisini almak icin..Zaten bu kadro cok basarili olursa her sene 1 transferden fazla olmaz..Bu para nerden geliyor diyenlere duyrulur..Biz akilli transfer yapiyoruz..Sizin gibi kazik yemiyoruz

bencede kiralamanın bir sürü avantajı var eğer beğenisen alırsın beğenmezsen alırsın ki ben iyi işler yapacağına inanıyorum

başka bir avantaj nakit para çıkmıyor ödeme yani bonservis seneye öteleniyor belki 200 bin dolar felan para vericez ama olsun 3-4 milyon dolar kredi alsan faizi bunu kat be kat geçer.

helal olsun gerçekten Türkiye'nin en akıllı yöneticileri bizde :2_thumbs_up_-_anima

en zenginide kuşlarda (bknz tabata8 ismail5.5 topuz9cristian5:))

Bide Caneri beğenmiyolar(!) ...

Topuza saymışlar 9 milyonu yetmemiş bi de üstüne futbolcu vermişler sonra bizim 21 yaşındaki transferimizi kötülüyolar

Hoşgeldin Caner, hayırlı uğurlu olman dileğimle.

Umarım takıma yarar sağlarsın ve performansının en üst noktalarına ulaşırsın.

Manisadayken takip ediyordum bu adamı, sonra şaşırtıcı bir şekilde cska'ya gitti. Ama ordaki performansı hakkında en ufak bilgim yok. Rusya ligini takip eden arkadaşlar, Caner'in orada nasıl performans sergiledigi hakkında bilgi verebilirler mi ?

Vay beee 15 dk dan beri bilgisayar basindayim, daha simdi gördüm caneri :D hayirli olsun insAllah basarili olur .

Hayırlı olsun. Zamanında Hakan Balta ile beraber oynamışlardı. Sol tarafımız gayet sağlam oldu. Başarılar diliyorum.

Hem 11 hemde yedeklerle iyi bir kadro oluşturdu yönetim. Tebrik etmek gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt