Caner Erkin Resmen Inter'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Resmen Inter'de!

çok iyi oyuncu konuşmaya değmez kimse laf atmasın karakteri ayrı konu melo da çok düzgün değildi vardır kırık futbolcular .. aziz saçmalıyor gökhan da giderse bitti ama bjk almasın gökhanı biz niye alamıyoruz almıyosakta linnes banko oynasın artık

Şimdi fenerin neden şampiyon olmaması gerektiğini bazı arkadaşlarımız umarım daha iyi anlamışlardır.Bazen jeton geç düşebilir ama önemli olan düşmesi

GS en son ne zaman planli programli sekilde kadro mühendisligini iyi yapti? En azindan ben hic görmedim.

Caner İnter icin kötü transfer. İnter gibi takimlarin en büyük eksigi üst düzey oyuncu transferleri. İnterden Milandan kac oyuncu Romada Napolide Juvede ilk 11 baslar? Banega iyi bir oyuncu ama iyi oyuncularla Romayi Napoliyi Juveyi gecemezsin. Mancini, 2 mac Caneri oynatir. 2 mac sonra diger oyunculari oynatmaya baslar. Canerin savunmasi Turkiye ligi icin bile yeterli degildi.

Mancini böyle giderse, italya ligini 2050de falan kazanir.

Yerini dolduramazlar.

Zaten sol bek dünya futbolunda sıkıntılı bir mevki, bir de bu mali şartlarla çok zor.

Bizim konumumuzda da değiller ki Fransa'ya gidip bir Carole bulsunlar.

aziz saçmalıyor

Herif çok daha büyük lige hem de büyük kulübe gitti ne azizi, ben olsam ben de aziz maziz tanımam. Zaten fener bırakmamıştır, bu herif yokuşa sürüp anlaşmamıştır. Bu fırsat Türkiye'den bi futbolcuya 1 kere filan gelir. Hakan Şükür'e 2 kere gelmişti, Hakan büyük futbolcuydu.

İnterden Milandan kac oyuncu Romada Napolide Juvede ilk 11 baslar? Banega iyi bir oyuncu ama iyi oyuncularla Romayi Napoliyi Juveyi gecemezsin. Mancini, 2 mac Caneri oynatir. 2 mac sonra diger oyunculari oynatmaya baslar. Canerin savunmasi Turkiye ligi icin bile yeterli degildi.

Mancini böyle giderse, italya ligini 2050de falan kazanir.

İnter'le Milan'ın paraları yok, FFP yüzünden transfer yapamıyorlar kaç yıldır. O yüzden ikisi de satılıyor şimdi bu yaz. İnter'i bikaç sene önce başkası almıştı ama borcu çok inter'in, onlar da Çin'li Suning Commerce Group'a satılıyor.

Juventus'taki Evra ve Sandro çok üstün oyuncular değil, ikisi de Bayern-Barcelona vs takımlarda oynayamaz, Evra zaten Manchester United'dan gönderildi. İkisinin de olayı çok çalışıp ordaki sistemin parçası oldular, Caner de çok çalışır kafasını işine verirse İtalya'da iş yapar. Kafasını kullanmaz, çok çalışmazsa tipik Türk futbolcular gibi hareket ederse Juventus'taki Cacares gibi olur, 1-2 seneye döner. (Cacares'i burda izlemeden ne çok isteyen vardı)

Juventus'tan şampiyonluk almak öyle kolay iş değil. Milan en parlak döneminde Juventus'tan şampiyonluğu alamıyordu.

Üst Alt