Caner Erkin, Trabzonspor Yolunda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin, Trabzonspor Yolunda!

trabzonsporda-caner-erkin-sesleri.jpg

Sezon başı Fenerbahçe'den ayrılıp Karagümrük'ün yolunu tutan Caner Erkin, adım adım Trabzonspor'a...

Sol bek arayışlarını sürdüren bordo mavililer, Caner Erkin transferi için Vavacars Fatih Karagümrük'le görüşmelere başladı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, İstanbul ekibiyle ilk teması kurarken yapılan görüşmeler olumlu havada gerçekleşti.

BONSERVİS BEDELİYLE TRABZON'A

Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma'nın bu transfere onay verdiği ifade edilirken Caner Erkin'in bonservis bedeli ödenerek Trabzonspor'a transfer olması bekleniyor.

CANER ERKİN DE TRANSFERE SICAK

Türkiye'de daha önce Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş formalarını terleten Caner Erkin de bu transfere sıcak bakıyor. Teknik direktör Abdullah Avcı bile Beşiktaş döneminde birlikte çalışan tecrübeli futbolcu, şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayan bordo mavili ekibe gitmek istediğini ifade etti.

Spor Arena

caner orta kornelio gol
buna ne dersin
Zor. Mal gibi orta açıyor, Trabzon'un ofansif etkinliğini de bitirir bu iş. Her açtığı ortayı savunma ekarte ettiğinde kontra başlar ki tsl takımlsrı için en kolay oyun tipi kontraya çıkmak.
Bizdeki sorunun bir benzeri Çınar biz mal gibi paslaşıp geri dönüyoruz bunlar hızlıca atağa çıkmaya çalışıp geri dönecekler.
Berat ortada elek olur.
Canerin olduğu her takım Caner üzerinden oynamaya çalışıyor, net ölümcül hata

Hiç zannetmiyorum Trabzon taraftarının bu hazmedeceğini. bjk bir şekilde hazmetti ama Trabzonlular hazmetmezler bu çirkefi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt