caner erkin - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

caner erkin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezonu 40 asist +40 asistin asisti ile bitirecek gibi.anadolu takimlari hic bi onlem almayacak,her ortada sacmasapan hatalar yapacaklar ve her ortasi gol olacak sanirim.her macta 20 küsür orta keser gibi duruyor.buyuk ihtimalle canerin ve gokhan gonulun arkasina bir tane futbolcu bile sarkitmayacak anadolu takımları.su ana kadar bu olmadığına gore,daha da olmaz.0 hata ile bitirecekler her maci bu mahalle karisi kılıklı iki yavsak belliki.

fenerin yegane gol umudu artık canere öyle bir yaslandilar ki herifler normal atağa bile çıkamıyor.. Bizim sol beklerin yakaladigi orta pozisyonlarina bakın bir de canerin orta sahayı geçince yaptığı zoraki ortalara bakın min .15 asisti olurdu sistemli bir takımda..
Karaktersizlik savunma zaafı gibi eksileri olsa da bizde çok iş yapardi

Günah keçisi olarak bunu seçmişler.

Şerefsizler sanki düne kadar her maç olay çıkardığını bilmiyormuş gibi eleştirmeye başlamışlar, her maç söverken aklınız neredeydi? Bizim maçta Mohamed'e dirsek attığında kırmızı görmesi gerekirken kimsenin sesi çıkmadı?

Orta sahayı geçip 30 kere içeri doldurduğunda 1-2 tanesi pozisyon oluyor diye müthiş asistçi yapılan bu değil miydi?

Duran toplardan asist yaptığı maçlarda sanki hakemlere hiç laf etmiyordu.

Bir de bu yavşağı bize isteyenler vardı, takım oyununu bozmasını geçtim 3 maçın 2sinde cezalı olurdu bizde olsa.

Günah keçisi olarak bunu seçmişler.

Şerefsizler sanki düne kadar her maç olay çıkardığını bilmiyormuş gibi eleştirmeye başlamışlar, her maç söverken aklınız neredeydi? Bizim maçta Mohamed'e dirsek attığında kırmızı görmesi gerekirken kimsenin sesi çıkmadı?

Orta sahayı geçip 30 kere içeri doldurduğunda 1-2 tanesi pozisyon oluyor diye müthiş asistçi yapılan bu değil miydi?

Duran toplardan asist yaptığı maçlarda sanki hakemlere hiç laf etmiyordu.

Bir de bu yavşağı bize isteyenler vardı, takım oyununu bozmasını geçtim 3 maçın 2sinde cezalı olurdu bizde olsa.
Ozanla bu tam turnusol benim icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt