Canlı Yayında İntihar Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Canlı Yayında İntihar Etti!

canli-yayinda-intihar-etti-7774850.Jpeg

Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparken av tüfeği ile karnına ateş ederek yaşamına son verdi.

Olay saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Ellek Beldesi'nde meydana geldi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından "Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı" diye dörtlük ve ardından "Canım ablam ve canım yeğenim" yazılı iki fotoğraf paylaşan Erdoğan Ceren, sayfasından canlı yayını açtı. Elinde otomatik av tüfeği bulunan genç, " Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin" diye konuştuktan sonra av tüfeğini karın boşluğuna dayayarak tetiği çekti. İlk denemede tüfeğin emniyeti kapalı olduğu için ateş almazken, ikinci denemesinde tetiği çekince silah ateş aldı. Bu sırada canlı yayın yaptığı telefon düşünce ekran karardı. Silah sesi üzerine eve gelen yakınları Erdoğan Ceren'in cesidini buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma soruşturma başlattı.

Yakındır bir canlı bomba periscope da yayın yaparak kendini patlatabilir. Sosyal medya bizim gibi psikolojik destek gereken bir ülke için tam manyaklıklar ortamı oluyor.

Videoyu biraz önce izledim kanım dondu desem yeridir. Hele silahı ateşleyip telefonu yere düşürdükten sonra simsiyah ekrandan gelen o korkutucu can çekişme sesleri esnasında çok kötü oldum. Bu video bir an önce kaldırılmalı. Kolay kolay ulaşılamamalı.

Videoyu biraz önce izledim kanım dondu desem yeridir. Hele silahı ateşleyip telefonu yere düşürdükten sonra simsiyah ekrandan gelen o korkutucu can çekişme sesleri esnasında çok kötü oldum. Bu video bir an önce kaldırılmalı. Kolay kolay ulaşılamamalı.
Ben sahsen izlemedim izlemek de istemiyorum, ama bu video dan haberdar olanlar bir zahmet de sikayet etseler en yakin zamanda video kaldirilir face ten. Tabiki baska sosyal platform da paylasilmadiysa.

Ben sahsen izlemedim izlemek de istemiyorum, ama bu video dan haberdar olanlar bir zahmet de sikayet etseler en yakin zamanda video kaldirilir face ten. Tabiki baska sosyal platform da paylasilmadiysa.
Youtube'da en az 5 ayrı videosunu gördüm o kadar kolay değil. Devlet Google Drive, Dropbox gibi siteleri engelleyeceğine bu tip videoları engellesin.

Ruh halini,yaşadığı koşulları,eğitimini bilmiyoruz.Buradan atıp tutmak kolay yaşamadan bilinemez şeyler bunlar.

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aci ceken öglen degil, arkasinda biraktiklari aci cekecek , hele böyle bir ölüme ne desinler sevdikleri? allah sabir versin geri kalanlarina.

Yazık olmuş
Sırf bak yaptım demek icin kendini vurmuş
Nasi bi inat ettiyse artık karsisindakiyle

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sosyopat kendisini öldürmesi belki de başkasını öldürecekti ama gencecik çocuk üzüldüm yine de.

Black mirror dizisinde olan bitenleri yavaş yavaş görmeye başlıyoruz yakında dedikleri gibi periscope da katliam falan çıkabilir. Sosyal medya polislerinin oluşturulması lazim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vardır bir bildiği kendi dünyasında. Var olsaydı daha iyi bir seçeneği onu yapardı sana bana göre muhakkak vardır ama ona göre yokmuş demek ki. Adam kendini öldürüyor hala yok annesiydi ıvırdı zıvırdı ulan adam yaşam hakkından vazgeçmiş ne annesi ne babası.

Videoyu keşke izlemeseydim, babamın can çekiştiği anlar aklıma geldi fena oldum. Büyük zaaf meraklı olmak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt