Çare Drogba | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çare Drogba

Bence bu konuya gerekli desteğin verilmesi ve sosyal platformlarda ciddi bir yapılanma ile dile getirilmesi gerek. Şuan takımın şampiyonluk yolunda her fırsat da Galatasarayı özlediğini belirli mesajlarda anlatmak isteyen Drogba'ya ihtiyacı var. Şuan takım çok iyi durumda fakat korkusuz bir lidere ihtiyaç var buda 1 sene daha oynayıp Futbolu bırakmak isteyen Drogba'dır. Her maç banko ilk 11 oynayacak gücü elbette olmucaktır fakat onun bu takımda olması bile bizi fazlasıyla rahatlatır ve daha fazla havaya sokar. Devre arasında gelmesi ve tekrar 1.5 senelik sözleşmenin ardından futbolu Galatasarayda bırakmasını, teknik ekipte olmasını istiyor ve diliyorum. Umarım ifade etmek istediklerimi azda olsa anlatabilmişimdir. Hep beraber birlik olup Drogba için kulübü mail yağmuruna tutup sosyal mecralarda bunu sıkça dile getirelim. Mutlaka amacımıza ulaşırız.

Saygılar

Gerek yok. 38 yaşına geldi adam. Drogba mı kaldı yahu. Zamanında severdim kendisini ayrı ama bu tür şeyleri aşalım. Ayrıca Drogba bizdeki son döneminde çok disiplinsiz hareketler sergiledi. Deplasmanları falan pek ciddiye almıyordu. Hem Terim, hem Mancini ile sorunlar yaşamıştı. Riekerink'i falan hiç takmaz.
Bize Bruma gibi genç, başarıya aç oyuncular lazım.

Şüphesiz kariyerini şampiyonlukla kapatmak isteyecektir. Sezon sonu futbolu bırakacakmış zaten. Gelsin güc katar.

Bazi seyleri tadinda birakmak gerek. Bunu beceremiyoruz. Drogba , Fatih Terim vb. birakalim temcit pilavi gibi tekrar tekrar geri getirmeyi.

Gerek yok. 38 yaşına geldi adam. Drogba mı kaldı yahu. Zamanında severdim kendisini ayrı ama bu tür şeyleri aşalım. Ayrıca Drogba bizdeki son döneminde çok disiplinsiz hareketler sergiledi. Deplasmanları falan pek ciddiye almıyordu. Hem Terim, hem Mancini ile sorunlar yaşamıştı. Riekerink'i falan hiç takmaz.
Bize Bruma gibi genç, başarıya aç oyuncular lazım.
Terim ile ne gibi sorun yasamisti? Hatirlamiyorum, ondan sordum.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Nedir bu romantiklik? Drogba bize 1 sene çok iyi katkı verdi ama bizim yeni Drogba'lar bulmamız lazım. Mart Ayında 39 yaşında olacak. 2 senedir MLS'te.

DeJong bile 5-6 ay oynadı orada hala Avrupa temposundan uzak.

Üst Alt