Çare Ersun Yanal! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çare Ersun Yanal!

Bende yabancı TD isterim ama piyasada Klopp harici adam yok. Mevcut yönetimden Klopp hamlesi beklemek gerçekçi değil...

Bana sanki Ersun en mantıklı hamle gibi geliyor. Hem bekar futbolcularımız içinde iyi olur. Sonuçta Florya'da bol bol seks partisi olur

Son düzenleme:
gerceki varkene cakma Bielsa almaya gerek yok, tek care bielsa bu futbolculari ancak o adam eder, edemediklerinide isme bakmadan gönderir

Sneijder, Melo ve Muslera icin bilinen bir yorumu var mi kendisinin? Ben Dursun'un Klopp veya Bielsa gibi antrenorleri getirebilecegini dusunmuyorum acikcasi. Ersun ya da baska bir yerli gelir yine muhtemelen ya da Avrupa'da bosta olan orta seviye bir antrenor.

Gelsin. Önümüzdeki sezon başında da bu kez bunu yollar, başka bir yerliyi getiririz. Nasıl olsa taktiği bulduk artık. Bu sayede sonsuza kadar şampiyon oluruz.

Bende Bielsayi isterim de suanki oyuncularin çogu Bielsanin oynatmak istedigi taktige uymuyor. Hatta ironik olan begenmedigimiz Umut aslinda Bielsanin taktigine uyuyor!

luce eşşek mi makine gibi takımı bırakıp kovulduğu camiaya geri dönsün ?
kaçtı o tren ...
hemen defolup ersun alınacaksa olur ama sezon ortasında hem ligden hem şamp. liginden kopmuş çöp kadro ve sıfır moralli takımın başına ersun'u getirmek hatadır. hamza bu sene iyice rezil kepaze olmalıdır. her maç küfür yemeli bizimkini bozduğu gibi kendi psikolojisi de yerle bir edilmelidir.

Üst Alt