carlo ancelotti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

carlo ancelotti

[media]https://www.youtube.com/watch?v=m1Bvp1nF8DQ[/media]

bakin ne kadar guzel atak ediyolar

EFSANE bir video, izledim ve yüzüm güldü. Volkan 4. golü yedikten sonra çıldırıp çimleri dövüyor. MİLAN resmen dayak atıyor...

Keşke zamanında Servet'i GS'ye transfer edenler de bu videoyu seyretseymiş de transferden vazgeçseymiş...

Türk futbol tarihinin en kötü stoperlerinden biri.

EFSANE bir video, izledim ve yüzüm güldü. Volkan 4. golü yedikten sonra çıldırıp çimleri dövüyor. MİLAN resmen dayak atıyor...

Keşke zamanında Servet'i GS'ye transfer edenler de bu videoyu seyretseymiş de transferden vazgeçseymiş...

Türk futbol tarihinin en kötü stoperlerinden biri.

abi 4 attilarda bi 6 tanede net kacirmislar yani.

ama oyun olarak cok guzeldi. o maci izlemistim zamaninda zevkten 4 kose olduydum. sevsenkoyu ve milani o donem ayri severdim. bide ustune fenere acimadilar iki kat zevk vericiydi

abi 4 attilarda bi 6 tanede net kacirmislar yani.

ama oyun olarak cok guzeldi. o maci izlemistim zamaninda zevkten 4 kose olduydum. sevsenkoyu ve milani o donem ayri severdim. bide ustune fenere acimadilar iki kat zevk vericiydi

Biliyorum, hatırlıyorum bu maçı ben de izlemiştim TV'den.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam Servet ile Shevchenko'nun Türkiye-Ukrayna maçında karşı karşıa gelmişliği vardır ki o daha beterdir.

ancelotti_110713.jpg

Üst Alt