Carlos Soler, PSG'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos Soler, PSG'de

piyango olmus tek kelime ile. bravo .nokta atisi bir hamle. galtier hoca dan da boyle bir hamle bekliyordum.
nacizane , kendisini, valencia nin bu yasta bayrak adamlarindan biri olarak goruyordum.
versatile bir yetenektir. mastella cikisli id yanilmiyorsam.bugune dek valencia formasi terletirken istikrarli da bir performans sunmustu . *bolgesine nazaran son 2 sezondur attigi gol sayisi dikkat cekidir.

*resmen sudan ucuza gitmis. bunda, ocak ta bosa cikacagi da(istedigi kuluple imzalayabilecekti) en onemli etken olmustur. gelecek yaz kontrati bitiyordu .

saye kontrati problem olmasaydi,, bu fiyatin en az iki katina gidebilecegini dusundugum yeteneklerdendi nazarimda.

sozun ozu, tipik bir *galtier hoca hamlesi.

bir diger vatandasi - betis cikisli merkez *fabian ruiz - de , oldu mu , hoca nin eli cok rahatlayacaktir suphesiz.
iki mukemmel hamle psg adina .

Paris Saint-Germain, Valencia'dan Carlos Soler ile 5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

nacizane *onceki yorumumda da belirttigim gibi- 4/4luk nokta atisi bir is - ozellikle galtier hoca oyun felsefesi ozelinde.

psg de kanimca eksik halka tandem. buraya skrinar konusunda buyuk stratejik hata yaptiklarini cok gec anladilar.
son okuduguma gore 70 m'e cikmis psg. . . kalan sure de inter kabul eder mi - yoruma acik .
oyuncu kulubuyle *uzatmazsa - kulubunden *bagimsiz olarak ocak ayinda psg ile imzalar gibi . . .

ps; inter stoper;
*yerine_oyuncu alamamislardi daha kendisini elden cikarmadan... kalan surede ne kadar hallede bilirler bilemiyorum.
edit : < * inter son saatlerde lazio dan *acerbi'yi almis az once okdugum kaynak da . alternatif derinlik bazli alinmis bi isim kanimca.ranocchia ile donusumlu oynamasi dolayli. nacizane gozlemim .

Aldıksa aldık yaz yoksa ne bu?
Murat Saylak

Üst Alt