# Carlos Tevez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Carlos Tevez

Cevap: # Carlos Tevez

yok yemin ederim kafayi yiyorum

Lan fotomac allah askiana ne kullaniyorsan soyle de ben kullanim,

kafaniz çok guzel, ben de o diyarlara dalmak istiyorum

Artık insanlar da bizimle iyice dalga geçmeye başladı.

Çok güzel, çok hoş.

Tam aradığımız transfer politikasıymış bu.

Şimdi 24 yaşında olduğunu düşünürsek, gelsin iki sene oynasın sonra futbolu bizde bıraksın :D tabi haber kolpanın kolpası o ayrı.

carlos tevez formsuz kiralık gelsin c.ronaldo tatil beldeleri için kiralık gelsin messi canı sıkılsın değişik bi lig bi c.ronaldoyla oynayalım die gelsin tmm işte bermuda şeytan üçgeni

--------tevez-------

c.ronaldo--------messi

yekta-selçuk inan-cana

çağlar-servet-ujfalusi-sabri

----------ufuk---------

Yok artık daha neler. Drogba ismi bile daha makul kalıyor. Bazen haber yaparken mantık çerçevesi dışına çıkılmaması gerektiğini öğrenmeli basın.

Ciddi anlamda ilgileniyoruz diyelim;

Bu adam tam bir baş belası,bir ara tutturmuştu Arjantin'e dönmek istiyorum diye.Uzak dursun fb veya bjk ye gitse daha çok sevinirim

Yarın Fernando Torres haberleri bekliyorum beyler.Hadi kolay gelsin.Okuyorsanız kib öptüm bye.

Haberi yazan Fotomaç yazı biraz daha ıkınsa Galatasaray'a transfer bombası diye Messi'yi çıkaracak,acil muhsil hapı lazım bu adama :D :D :D

adamlardan bundan ekmek parası çıkarıyolar heralde.

Yemin ediyorum toplam 3 sezonda yaptıkları transfer haberlerinden roman yazarım. onların günlük trajlarından daha fazla sattırırım :D

Üst Alt